Із 24 жовтня в закладах соціальної сфери та закладах комунальної власності Іршавської громади розпочнеться опалювальний сезон 2022-2023 р. Відповідне розпорядження видав міський голова Віктор Симканинець. 

У документі йдеться: "Відповідно до статей 4, 8 і 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), Правил надання послуг з постачання теплової енергії, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 830 (зі змінами), Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України та Міністерства з питань житлово-комунального господарства У країни від 10 грудня 2008 року № 620/378, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 31 грудня 2008 року за № 1310/1600, у зв’язку з пониженням температури пові тря, особливо у гірських районах, з метою забезпечення температурного режиму і дотримання санітарних норм у закладах соціальної сфери громади;
1. Розпочати опалювальний період 2022 - 2023 років в усіх закладах освіти, охорони здоров’я, культури та інших підприємствах, установах та організаціях, що належать до комунальної власності Іршавської міської ради з урахуванням середньодобової температури зовнішнього повітря з 24 жовтня 2022 року.
2. Керівникам закладів освіти, охорони здоров’я, культури та інших підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності Іршавської міської ради, забезпечити ощадне споживання паливно- енергетичних ресурсів та проводити своєчасні розрахунки за спожиті енергоносії у межах виділених асигнувань.
3. Відділу організаційного забезпечення та діловодства міської ради довести дане розпорядження до відома:
- начальника відділу освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради Яцканич Є.М.;
- директора КНГ1 «Іршавська міська лікарня» Іршавської міської ради Караслай С.В.;
- директора КНП «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Іршавської міської ради" Булеза О.І.;
- керівника КП «Тепло-Місто» Іршавської міської ради Брич А.М.;
- керівника комунального підприємства по водопостачанню Іршавської міської ради Скоблей С.М.;
- керівника КП «Іршавське бюро технічної інвентаризації» Іршавської міської ради Василець В.Й. ;
- керівника комунального підприємства «Добробут» Чорніля І.І.;
- керівника комунального підприємства « Друкарня» Кудрей Г.Ю.;
- старост старостинських округів Іршавської міської ради.
4. Відділу організаційного забезпечення та діловодства міської ради розмістити дане розпорядження на офіційному веб-сайті міської ради.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради І.П. Васильцюна.

Міський голова                                    Віктор СИМКАНИНЕЦЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ІРШАВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Фото без опису