Сьогодні, на центральній площі Іршави було досить людно та гамірно. Тут закарпатські волонтери представили для показу всім виставку зброї під назвою «Війна у металі, війна як вона є». Серед експонатів виставки – елементи спорядження, залишки використаної зброї, уламки снарядів, РПГ, мінометів, навіть NLAW та джавелін. Ці артефакти були зібрані в зоні бойових дій з територій Миколаївщини аж до Сумщини, а також є залишки бойових снарядів з-під Києва.

Крім зброї тут можна було побачити шеврони, фотознімки наших Героїв на передовій, каски та бронежилети, які колись захищали чиєсь життя. Найбільше захоплення від побаченого отримали школярі. Дітям дозволили доторкнутися до експонатів та одягнути каски. Вони були вражені силою, що розривала товстий метал, вагою всього…

Така пересувна виставка проводиться з метою патріотичного виховання молоді та дозволяє  показати мешканцям краю частинку того, що в цей час відбувається в Україні, що «літає над головами» наших співвітчизників. Разом з пізнавальною місією бажаючі можуть зробити свою благодійну допомогу  військовим на їх потреби.

Попри все цінне озброєння, що є в наших військах, найцінніше — це наші люди, якими ми пишаємось і дякуємо їм за наближення Перемоги над рашистами. Віримо у це та підтримуємо їх!