Працівниками комунального підприємства по водопостачанню Іршавської міської ради  за вересень було виконано наступні роботи:

- Ліквідовано 5-ть витоків води ( прориви ) - вул.Грушевського, коло буд. 14, вул.. Космонавтів, буд.4-6, вул..Комарова, буд. 6, вул.Л.Українки, буд. 13, вул. Волошина, буд. 11, біля УСПЗН.

- Врізано запірний кран водопроводу на початку вул. Ст.Вайди.

- Ліквідовано 38-м заторів на каналізаційних мережах м.Іршава та с.Ільниця.

- Виконано роботи по ліквідації затору на каналізаційному колекторі між с.Ільниця-м.Іршава шляхом гідродинамічної прочистки ( під тиском 200 атмосфер ) 90 п.м. колектора. Термін виконання робіт – 2-а дні, вартість 20,2 тис. грн..

- Підмуровано 2-а каналізаційні люки в полі за заправкою ОККО.

- Проведено ремонт на свердловинах № 5,  № 6 та № 1 водонасосної станції. На насосі свердловини № 5 заклинив зворотній клапан - відремонтовано, на свердловині № 6 виявлено дві дірки шириною 3-4 см. на трубі подачі води вище насосу, замінено ділянку труби довжиною 2-а метри, на свердловині № 1 виявлено 9-ть отворів шириною 3-4 см. на трубі подачі води вище насосу, замінено секцію труби довжиною 9-ть метрів.

- Проведено ремонт засувки діаметром 300 мм. в машинному залі водонасосної станції.

- Проводиться робота з боржниками за отримані послуги – 8-м обходів працівниками адміністрації підприємства по боржниках( 4-и обходи на місяць), шляхом 350-400 телефонних дзвінків та роз’ясненням про необхідність сплати за отримані послуги ( 200 дзвінків на місяць ), надіслано 19-ть претензій боржникам та передано 5-ть судових наказів про примусове стягнення заборгованості з боржників у виконавчу службу. За вересень місяць рівень проплат населення 107,4 %, в цілому з початку року – 98,6 %.

 Директор КПВ Іршавської міської ради               Сергій Скоблей