8 вересня 2022 року службою у справах дітей Іршавської міської ради проведено ряд профілактичних рейдів з метою запобігання бездоглядності та жебракування малолітніх та неповнолітніх дітей, а також перевірено умови проживання дітей, колишніх вихованців Ільницької школи-інтернат. Не залишились поза увагою і сім,ї, які зареєструвались та пройшли навчання на чат-боті «Дитина не сама». За сприянням ЮНІСЕФ, Міністерства соціальної політики України та Офісу Президента України кожен, хто хоче допомогти, прихистити тимчасово у себе дитину, яка залишилась без нагляду, загубилась, переїхала без супроводу дорослих може пройти реєстрацію і навчання на вищевказаному чат-боті.

За результатами рейдів складено відповідні акти. З батьками дітей проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, батьків запрошено до служби у справах дітей для надання відповідних консультацій та проведення подальшої профілактичної роботи.

 Служба у справах дітей звертає увагу, що саме батьки несуть персональну відповідальність за належне виконання обов’язків щодо виховання та утримання своїх дітей.