З 06 по 10 вересня 2022 року на території Іршавської міської територіальної громади відбулися два масштабні спортивні заходи: 51-й Чемпіонат України серед юнаків з пішохідного туризму та Кубок України серед юнаків з велосипедного туризму. Незважаючи на події в нашій країні, майже 200 юних туристів, а також їх тренери, представники команд, судді змогли приїхати на змагання. На Чемпіонаті та Кубку були представники з 17 регіонів України.

Спеціалістами Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді (УДЦНПВКТУМ) було розроблено нові туристичні маршрути з рівнем для захисту кандидата в майстри спорту, майстра спорту.

Відзначено чудовий ландшафт для даного виду спорту. В рамках заходів, обговорено питання щодо створення на базі позашкілля Іршавської міської територіально громади обласної федерації з пішохідного туризму.

В проведенні даних заходів брали участь: директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА Мар’яна Марусинець, президент Федерації спортивного туризму України Олександр Горбунов, Іршавський міський голова Віктор Симканинець, директор УДЦНПВКТУМ Андрій Лісота, головні судді Чемпіонату Богдан Пшінка і Кубку України з велосипедного туризму Олександр Вертеленко.

Учасників та переможців було нагороджено кубками, медалями та грамотами. Також, кожна команда отримала дипломи від Федерації спортивного туризму України про участь у заходах, які вручив Олександр Горбунов.

Всі учасники отримали приємні та незабутні враження!