ОГОЛОШЕННЯ

   У зв’язку із  запланованими на червень 2019 року капітальними ремонтами вулиць Федорова, Гагаріна, Білецька, Тітова, Б. Хмельницького, Шевченка,  прохання до жителів даних вулиць, які не підключені до інженерних мереж зробити це найближчим часом, до початку ремонтних робіт.

СТВОРЕННЯ НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ, ІНВЕСТИЦІЇ, НАПОВНЕННЯ БЮДЖЕТУ – ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ ІРШАВСЬКОЇ ОТГ

   В сесійній залі Іршавської міськради відбулася чергова зустріч з суб’єктами господарювання міста Іршава. У зустрічі взяли участь міський голова та заступники, керівники підприємств головного кола, представники Центру зайнятості, фіскальної служби, головний лікар КП «ІЦПМСД».

«Не цурайтесь мови – мови мами й тата»

У Іршавському закладі дошкільної освіти № 4, пройшов чудовий захід присвячений Міжнародному дню рідної мови. Упродовж дня вихователі дошкільних груп проводили з дітками бесіди, заняття, грали в українські народні ігри та розваги. На занятті в старшій групі «Не цурайтесь мови – мови мами й тата» (вихователь Оксана Мейсарош) дітки відчули яка прекрасна наша українська  мова. Малята з задоволенням долучилися до бесід про державну та народну символіку українського народу. Не обійшлися і без вишиванки – національної святині, що символізує духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію. Без рідної мови жодна людина не здатна почуватися себе повноцінною частиною свого народу, його історії, культури. Саме тому перед педагогами стоїть завдання навчити дітей з раннього віку плекати і розвивати свою рідну українську мову. 

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №22/2019

Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році

Повідомлення

   На звернення депутата Іршавської міської ради Товстого В. В. інформуємо, що 27.02.2019 року о 13.00 год к. ч. у сесійній залі міськради відбудуться збори землекористувачів урочища біля заправки «ОККО».

ІНФОРМУЄ ІРШАВСЬКИЙ РЕМ

   У зв’язку з проведенням ремонтних робіт  25.02.2019 р. з 09.00 до 17.00 год. буде припинено подачу електроенергії в місті Іршава на вулиці Українська  з № 101 по № 130 та на вулиці Виноградна. Включення буде проводитися без попередження. Іршавський РЕМ

«Герої не вмирають». У Іршаві вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

На знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності 20 лютого в місті Іршава відбувся урочистий мітинг-реквієм пам’яті Героїв Небесної Сотні. Вшанувати героїв прийшли керівники району та міста, представники установ, громадських організацій та всі небайдужі жителі міста.

Оголошення

   У  зв'язку з виходом з ладу двох глибинних свердловинних насосів, що піднімають (накачують) воду з артезіанських свердловин в резервуар питної води, Іршавським комунальним підприємством по водопостачанню прийнято рішення тимчасово, до ліквідації аварії, припинити подачу питної води в нічний час  з 24.00 до 6.00 год у місто Іршава. Вживаються всі заходи для усунення даної аварії до 26 лютого. Просимо вибачення за незручності. Іршавське комунальне підприємство по водопостачанню

Оголошення

   Іршавська міська рада запрошує підрядні організації для проведення капітального і поточного ремонту доріг, інженерних мереж, будівництва об’єктів соціального призначення на території Іршавської ОТГ. За інформацією звертатись в Іршавську міську раду за адресою: пл. Народна, 2,   м. Іршава. Тел.: 2-26-42.

ІНФОРМУЄ ІРШАВСЬКИЙ РЕМ

    У зв’язку з проведенням робіт по очистці лінії електропередач 21.02.2019 р. з 09.00 до 17.00 год. буде припинено подачу електроенергії в місті Іршава на вулиці І. Франка та на вулиці Першотравнева з № 2 по № 21. Включення буде проводитися без попередження. Іршавський РЕМ