Тиждень безпеки у садках м. Іршава

З метою створення безпечних умов навчально-виховного процесу та профілактики дитячого травматизму в Іршавських ЗДО № 3 та  № 4 з 29.10. по 02.11.2018 р. проведено «Тиждень безпеки дитини». Педагогічними колективами дошкільних закладів було організовано та проведено бесіди,  дидактичні ігри, спортивні розваги, підготовлено матеріали та оформлено стенди «Бережемо життя і здоров'я дітей» за розділами «Дитина і природа», «Дитина і вулиця», «Дитина серед людей», «Здоров'я дитини», оформлено виставки дитячих малюнків на тему «Захищена дитина – захищена країна». 

Нова українська школа

З 1 вересня  2018 року всі першокласники пішли  в Нову українську школу. НУШ успішно стартувала і в Іршавській ОТГ.  Для створення  освітнього  середовища  у  школах  для всіх перших класів за кошти освітньої субвенції та частково за кошти з міського бюджету закуплені мультимедійні проектори та екрани, ноутбуки, багатофункціональні  пристрої  та папір для друку, ламінатори з комплектом витратних матеріалів, парти та шкільні шафи, дидактичні засоби навчання. Хоча за такий короткий термін важко визначити всі переваги та недоліки НУШ, але вже зараз зважаючи на оновлену матеріально-технічну базу та роботу вчителів, які  з дітками проводять нестандартні уроки, спілкування, ігри, бесіди – можна сказати, що все це робить життя першокласників дуже захоплюючим і цікавим!

Ремонт дороги в с. Лоза

Завершився перший етап  запланованого на цей рік ремонту дороги в с. Лоза. Сьогодні було прокладено більше 200 м. п.  асфальтобетонного покриття. Всього в цьому році з 4 км. збудовано майже 2 км. дороги.  І це незважаючи на те, що після створення Іршавська ОТГ отримала у спадок центральні дороги, або в більшості випадків те що від них залишилось,  м’яко кажучи в незадовільному стані, не отримавши жодної фінансової допомоги з області – ні з коштів митного експерименту, ні з дорожнього фонду, ні з Державного фонду регіонального розвитку. Та все ж депутати намагаються  використовувати переваги територіальної громади і максимально виконувати свої обіцянки і капітальні ремонти виходячи з нових фінансових можливостей. Зокрема в цьому році на капремонт дороги в с. Лоза виконано робіт  майже  на 4 млн. грн.

Нарада стосовно реконструкції каналізаційних мереж Іршави

31  жовтня 2018 року в Іршавській міській раді відбулася нарада стосовно розробки плану реконструкції та будівництва  очисних споруд та каналізаційних мереж Іршавської ОТГ, та можливості включення даного проекту у Програму «Збереження екосистеми долини річки Тиса на прикордонній території України, Угорщини, Румунії та Словаччини», для залучення коштів міжнародних фінансових установ.

ІНФОРМУЄ ІРШАВСЬКИЙ РЕМ

У зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт 31.10.2018 року з 09.00 до 17.00 год. к. ч.  буде припинено подачу електроенергії в місті Іршава по вулиці Конституції з № 48 по № 65 та по вулиці Спортивна з № 4 по № 19.  Включення буде проводитися без попередження. Іршавськи РЕМ

ІНФОРМУЄ ІРШАВСЬКИЙ РЕМ

У зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт  30.10.2018  року  з 09.00 до 17.00 год.  буде припинено подачу  електроенергії в місті Іршава по вулиці Спортивна.  Включення буде проводитися без попередження.  Іршавськи РЕМ

У школах Іршави продовжуються ремонтні роботи

   Як ми вже інформували раніше в цьому році розпочато ремонтні  роботи вбиралень у всіх школах м. Іршави. Повністю завершився ремонт у школі № 2 і на завершальному етапі роботи по реконструкції вбиралень у школі № 1, які планують завершити до 1 листопада. З початком осінніх канікул розпочато реконструкцію вбиралень у Іршавському ліцеї. Наразі робітники демонтують старий кахель та сантехнічне обладнання.

Завершення ремонту покрівлі будинку по вул. Шкільній.

Завершився ремонт даху по вулиці Шкільній 24.  Як раніше повідомлялось з міського бюджету на ремонт депутатами було виділено 200 тис. грн. Хочеться відмітити, що значну участь у співфінансуванні взяли самі жителі будинку, у сумі 90 тис. грн. Завдяки злагодженій роботі працівників-будівельників, керівництва КП «Тепло Місто» О. Чедрик та СПМК-23  О. Дешко всі роботи вдалося зробити максимально швидко і якісно. Робітниками було демонтовано старий шифер, замінено пошкоджені дерев?яні балки, накрито дах спеціальною плівкою та перекрито металевою покрівлею.

Свято Осені в Іршавських дитячих садочках

У всіх дитячих садочках міста  Іршави  цікаво пройшло свято осені.   Захоплююче дійство було побудоване на народних звичаях та обрядах. Веселими піснями, запальними таночками, цікавими віршами малята вшанували невтомну працю овочеводів і хліборобів, пригадали традиційні українські страви, осінні розваги. Батьки допомагали малюкам виготовити поробки з природного матеріалу, казково оформити  щедрі дари осені, кухарі готують святковий  осінній пиріг,  а дітлахи – цікаву концерну програму. Цьогоріч в гості до них завітала справжня Осінь і навіть  позувала на світлинах. Було організовано осінній ярмарок, який вже став традиційним. Дякуємо батькам  за активну участь у виготовленні   композицій  з своїми  дітьми до свята завдяки чому святкування вийшли яскравими та захоплюючими.

Здано в експлуатацію ще одну дорогу

На цьому тижні,  відповідною комісією було прийнято та здано в експлуатацію після капітального ремонту вулицю Зелену. Ремонт проводило ТзОВ «СПМК-23» (директор О. Дешко). Попередньо основу дороги було підсилено та засипано щебенем.  Після  проведення підготовчих робіт на дорозі за допомогою асфальтоукладальника було прокладено асфальтобетонне покриття та відсипані узбіччя.