Вихідні були цікавими і неймовірно красивими.

В Іршаві вибирали найкрасивішу  «Міні – Міс Іршава 2019». Вже другий рік поспіль проводиться свято краси в нашому місті. Цього року у конкурсі приймали участь 11 гідних претенденток, віком від 7 до 10 років. Лелітка Дарина, Шмайович Вікторія, Граб Валерія, Данилаш Василина, Бенедик Ніколь, Бокотей Ксенія, Дийкань Наталія, Бажів Ганна-Уляна, Янкулич Аделія, Сенина Анастасія, Погоріляк Катерина.

Іршава знову поповнилася молодими саджанцями

Кожного року весною Іршава за сприяння Народного депутата України Віктора Балоги поповнюється зеленими насадженнями. Не стала винятком і ця весна. Але цьогоріч відійшли від традиції висаджувати сакури і висадили близько 100 дерев павлонії подаровані нардепом. Працівники міськради, комунальних підприємств міста, активісти ЄЦ висадили саджанці у скверах воїнів Афганців та ліквідаторів аварії на ЧАЕС, скверах навпроти прокуратури, податкової, Іршавського МЦПО, районного будинку культури. Також до акції приєдналися викладачі та учні шкіл Іршави, які посадили саджанці на прилеглих до шкіл територіях. Велике прохання до всіх жителів та гостей міста берегти молоді насадження, щоб наше місто було зеленим та затишним.

Невідомі герої Іршавщини

15 березня 1939 році відбувся основний бій між захисниками Карпатської України та угорською армією. Відступаючи від Виноградова через Королево аж до Красного поля, січовики стримували сили противника, що переважали, і тим самим дозволили Сейму (Сойму) Карпатської України прийняти Акт про Незалежність. Та, поряд з тим,  багато осередків опору виникали по всьому Карпатському краю, історія та подробиці яких ще не до кінця висвітлені. Зокрема були захисники Карпатської України і на Іршавщині.  

Поздоровлення від Народного депутата та депутатів міськради

Як і кожного року, напередодні Міжнародного жіночого дня Іршавський міський голова, від депутатів міськради та нашого нардепа вітає жінок всіх установ бюджетної сфери Іршавської ОТГ. Не став винятком і цей рік.  З вітаннями голова завітав в усі школи, дитсадки, МЦПО, ДШМ, ДЮСШ, первинну медицину, військкомат, казначейство.

В Іршавській ОТГ вітали жінок зі святом весни

   В Іршавському міському центрі позашкільної освіти, в теплій,  дружній та святковій атмосфері відбулося  відзначення Міжнародного жіночого дня - 8 березня. На святі були присутні жінки бюджетної сфери Іршавської ОТГ - навчальних, дошкільних, позашкільних закладів освіти та гості. Розпочалося свято чудовим виступом народного струнного ансамблю Іршавської ДШМ (керівник Сергій Голубокий). Зі сцени вітання для жінок лунали також від вихованців вокального гуртка Іршавського МЦПО (керівник Вікторія Поляк), Михайла Черничка, Катерини Сапожнік та зразкової хореографічної студії МЦПО «Dance of angels» (керівник Юрій Буряс).

Тренінг для Молодіжної ради

Здавалося б  про ВІЛ/СНІД всі знають, але виявляється багато фактів про цей важкий недуг й досі не відомі більшості населення. Варто говорити про цю хворобу не лише 1 грудня. На тренінгу, який був організований ГО «Батьківська районна рада Іршавщини» (керівник Глушко В.І.), за фінансової підтримки БФ «Центр громадських ініціатив» (Вишняк А. В.), у рамках проекту «Разом до успіху» та завдяки тренеру,  практичному психологу Юрію Таньку ми зруйнували багато міфів про ВІЛ/СНІД.

Розпочато поточний ремонт дороги у с. Лоза

Рання весна та сприятливі погодні умови дозволили розпочати ряд робіт з благоустрою ОТГ. Зокрема з ініціативи старости с. Лоза Миколи Боршоша, зважаючи на численні звернення жителів села, за підтримки депутатів міськради проводиться поточний ремонт дороги Лоза-Гребля. Дана дорога місцевого значення знаходиться на балансі Іршавської РДА. Роботи ведуться по заміні та переустановленні бруківки з метою усунення просідання та ямковості. Планується замінити близько 180 м2 бруківки і завершити роботи до кінця тижня.

Жителі міста відстоюють своє право на землю

В Іршавській міськраді відбулася зустріч з землекористувачами земельних ділянок біля заправки «ОККО». Нагадаємо, що дані земельні ділянки були роздані Держгеокадастром без відома людей та міськради. Конфліктна ситуація, яка склалася не може вирішитися вже декілька років. Люди зверталися з листами у різні інстанції, але питання так і не вирішилося.