Оновлення навчальних закладів громади

Кожен  навчальний заклад, як і кожна людина, має своє обличчя. Як годиться, до Великодніх свят усі прикрашають свої оселі. Не став винятком й Іршавський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1. Багато зроблено для комфорту кожного учня та вчителя за цей навчальний рік: функціонують оновлені сучасні вбиральні, на обох поверхах закладу замінено вхідні двері до класних приміщень та переобладнано аварійні стінки між класами та коридорами. Не впізнати коридори закладу: різнокольорові стіни прикрашають стенди на шкільну тематику. Саме такий навчальний простір відповідає вимогам Нової української школи. Та й це ще не все. Розпочато оновлення опалювальної системи: заміну труб та реставрацію радіаторів на обох поверхах закладу. Сьогодні, 23 квітня, відбулася загальношкільна лінійка, на якій підведено підсумки усього зробленого разом. Велику подяку висловили депутатам Іршавської міськради, голові Іршавської міської ради та начальнику відділу освіти, молоді та спорту міської ради Сокач Любові Іванівні. На знак удячності за фінансову та моральну підтримку про навчальний заклад, учнями-переможцями конкурсу Zero Waste Day передано у користування громаді  прес для макулатури та пластику.

Весняне прибирання у розпалі.

В Іршаві активно готуються до Великодніх свят. Працівники дитсадків та міських шкіл наводять лад на своїх територіях. Комунальна служба міста приводить у належний стан квіткові клумби. Зокрема, сьогодні працівники КП «Тепло Місто» засадили квітами клумбу на центральній площі міста навпроти фонтану, закінчили облаштування нового бордюру для клумби в міському парку та підготували грунт до посадки квітів. Колектив Іршавського МЦПО вдруге в цьому місяці організував прибирання території біля закладу. На клумбах висадили чорнобривці, побілили дерева, а бордюри біля центрального входу оздобили декоративними кущами. Також у місті тривають роботи по обрізці великих аварійних дерев.

ОГОЛОШЕННЯ

У зв'язку з початком  ремонтних робіт дорожнього покриття другої частини  вулиці Б. Хмельницького, від вул. Білецька до перехрестя вул. Шкільна,  з  19.04.2019 р.  рух автомобільного транспорту по даній дорозі буде обмежений. Просимо вибачення за незручності.

Сакури цвітуть

Останніми днями зберігається досить прохолодна погода вночі і тепло вдень, що дозволяє продовжити час цвітіння сакур у місті, які наразі набули майже свого піку цвітіння і радують Іршавчан та гостей ніжним рожевим цвітом не тільки на центральній площі  а й по всій довжині центральних доріг міста.

Завершення ремонту вулиці Б. Хмельницького

Розпочалась підготовка дорожнього покриття для ремонту другої частини вулиці Богдана Хмельницького, від вулиці Білецька до перехрестя вулиці Шкільна. Сьогодні покриття  було розчищено автогрейдером та зроблено ямковий ремонт асфальтобетоном з метою вирівнювання основи. На цьому тижні плануються завершити всі підготовчі роботи і з понеділка розпочати прокладання основного шару асфальтобетону.

Підготовка до ремонту центральних доріг

Як ми вже повідомляли раніше невдовзі розпочнуться ремонтні роботи центральних доріг міста. Поки проходить тендерна процедура на дорогах ведуться підготовчі роботи. Зокрема проводиться ремонт інженерних мереж. Сьогодні проводився ремонт та промивка  ливневої  каналізації на вулиці Білецька. Було відремонтовано та встановлено 5 оглядових колодязів і врізано додатково ливневі стоки.

До уваги суб'єктів господарювання!

Іршавська міська рада оголошує конкурс на подання пропозицій щодо встановлення камер відео нагляду, обслуговування та утримання камер відеоспостереження у робочому стані прокладання кабельних мереж, обслуговування кабельних мереж на території міста Іршави

У центрі міста ведуться роботи по обрізці та кронуванню великих аварійних дерев.

   Зважаючи на багаточисельні звернення містян, розпочато роботи по обрізці та кронуванню аварійних дерев. Такі дерева являють собою чималу небезпеку - при різких поривах вітру чи невеликому накопиченні снігу вони можуть зламатися та нанести шкоди людям, автівкам, лініям електропередач та будівлям, що знаходяться поряд з ними. Зокрема у минулому році сталися два випадки пошкодження автомобілів.  При кронуванні видаляються сухі і пошкоджені гілки та ті, що порушують загальну форму крони дерева. Вперше до таких робіт залучено фахівців підрядної організації з м. Хуст, яка має спеціальний дозвіл та ліцензію на виконання відповідних робіт. Обрізку дерев вже зроблено перед РДА, у сквері біля Іршавського МЦПО та кінотеатру.

Пам’ятаємо… Заходи з нагоди роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС відбудуться 25 квітня.

В Іршаві мітинг-реквієм та церемонія покладання квітів проходитиме у сквері біля пам’ятника чорнобильцям о 13.00 год. к. ч. В загальноосвітніх закладах міста заплановані лекції, «круглі столи», виховні години, перегляд документальних фільмів, тематичні виховні заняття за участі учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Забувати про вчинок цих людей не можна. Так або інакше Чорнобильська трагедія торкнулася кожного українця. До цього часу катастрофа на ЧАЕС залишається найбільшою техногенною катастрофою за всю історію ядерної енергетики у світі.