Ліквідація наслідків негоди

Протягом майже двох тижнів в Іршаві, як і у всій  Україні  склалися складні погодні умови, пов’язані з  великою кількістю опадів снігу. Комунальним підприємством «Тепло Місто», у міру своїх технічних можливостей, вживаються максимально можливі заходи щодо очищення тротуарів і доріг від снігу.

ІНФОРМУЄ ІРШАВСЬКИЙ РЕМ

 У зв’язку з проведенням  робіт по очистці лінії електропередач і замані НВ виводу 21.01.2019 р. з 09.00 до 17.00 год. буде припинено подачу електроенергії у присілку Ставліш. Включення буде проводитися без попередження. Іршавський РЕМ

Відкритий чемпіонат міста з годзю-рю карате

З 26 по 27 січня 2019 року у м. Іршава в спортивному залі ЗЗСО №  2 пройде щорічний Відкритий Чемпіонат міста  з годзю-рю карате ,  в розділах: ката, кобудо, шобу куміте, ірікумі дзю та ірікумі го (повноконтактні поєдинки). 

Молодіжна рада Іршави

Громадська організація «Батьківська районна рада Іршавщини» виграла грантові кошти у межах проекту «Разом до успіху», що виконується БФ «Центр громадських ініціатив». Мета проекту – створення соціально-економічних, правових та організаційних умов для життєвого самовизначення, інтелектуального, морального, фізичного розвитку молоді громади, реалізації творчого потенціалу як у власних інтересах, так і в інтересах ОТГ. Молодіжна рада має стати консультативно-дорадчим органом з питань молодіжної політики при Іршавській міській раді.

Пошкоджено комунальне майно міста

   Цієї ночі біля пожежної частини було пошкоджено залізну опору електропостачання і вуличного освітлення та невідомими особами зірвано ілюмінацію з трьох дерев у центрі міста навпроти районного будинку культури. Цього року КП «Тепло Місто» гарно прикрасило центральну площу до свят. Від жителів та гостей було багато схвальних відгуків стосовно ілюмінації, а відеоролик про перебіг святкування порадував містян. Але як бачимо не обійшлося без актів вандалізму. Про дані факти було повідомлено правоохоронні органи. Шановні жителі та гості нашого міста, шануйте працю своїх колег і друзів, бережіть міське майно та елементи благоустрою, адже воно належить всім нам.

Завершено ремонт у Іршавському ліцеї

Нещодавно завершилися ремонтні роботи вбиралень у  Іршавському ліцеї (гімназії). Було зроблено капітальний ремонт двох санвузлів для хлопців і для дівчат. Проведено облицювання стін плиткою, встановлено  нове  сантехнічне обладнання,  вікна і двері та перегородки між кабінками. Після зимових канікул дітки зможуть користуватися новими та зручними вбиральнями. Надалі планується облаштування вбиральні для діток з особливими потребами та ремонт вбиралень для діток початкової ланки.

Новорічно-Різдвяні свята в Іршаві

 Цікаво і різноманітно проходять Новорічно-Різдвяні святкування у місті Іршава. Святкові заходи, фотозони, Різдвяна хатинка з оновленим вертепом, центральна площа, прикрашена КП «Тепло Місто» різнокольоровою ілюмінацією,  приваблює жителів та гостей міста та створює гарну святкову атмосферу.

ІНФОРМУЄ ІРШАВСЬКИЙ РЕМ

   У зв’язку з проведенням ремонтних робіт 10.01.2019 р. з 09.00 до 17.00 год. буде припинено подачу електроенергії в місті Іршава на вулиці Гагаріна з № 14 по № 74 та на вулиці Робітнича. Включення буде проводитися без попередження. Іршавський РЕМ