Поліція в Іршавській міській територіальній громаді працює у штатному режимі. Щоправда збільшилась кількість нарядів для забезпечення правопорядку та охорони стратегічних об’єктів. Все це вимога часу.

Правоохоронці закликають цивільних бути максимально пильними та у випадку виявлення підозрілих осіб, які здійснюють фото або відеофіксацію населеного пункту, окремих об’єктів чи їхня поведінка здається вам дивною, одразу повідомляти про це скориставшись «гарячою лінією».

Поліція також вкотре просить не публікувати у соціальних мережах будь-яку інформацію про пересування техніки ЗСУ, надходження озброєнь від партнерів та допомоги війську. Забороняється й публікація фото і відео з обличчями військових та офіцерів; укріплень, блокпостів та укриття; не можна висвітлювати й факт влучання ворожих ракет/снарядів у той чи інший об’єкт, щоб ненавмисно не стати коригувальником вогню. Особливо це стосується користувачів соціальних мереж, які в режимі онлайн надсилають відповідні фото чи відео. Все це може бути використане ворожою стороною. Забороняється й використання водіями пристроїв відеореєстрації. У випадку порушення – авто буде конфісковане.