Свято Осені в Іршавських дитячих садочках

У всіх дитячих садочках міста  Іршави  цікаво пройшло свято осені.   Захоплююче дійство було побудоване на народних звичаях та обрядах. Веселими піснями, запальними таночками, цікавими віршами малята вшанували невтомну працю овочеводів і хліборобів, пригадали традиційні українські страви, осінні розваги. Батьки допомагали малюкам виготовити поробки з природного матеріалу, казково оформити  щедрі дари осені, кухарі готують святковий  осінній пиріг,  а дітлахи – цікаву концерну програму. Цьогоріч в гості до них завітала справжня Осінь і навіть  позувала на світлинах. Було організовано осінній ярмарок, який вже став традиційним. Дякуємо батькам  за активну участь у виготовленні   композицій  з своїми  дітьми до свята завдяки чому святкування вийшли яскравими та захоплюючими.

Здано в експлуатацію ще одну дорогу

На цьому тижні,  відповідною комісією було прийнято та здано в експлуатацію після капітального ремонту вулицю Зелену. Ремонт проводило ТзОВ «СПМК-23» (директор О. Дешко). Попередньо основу дороги було підсилено та засипано щебенем.  Після  проведення підготовчих робіт на дорозі за допомогою асфальтоукладальника було прокладено асфальтобетонне покриття та відсипані узбіччя.

День працівника соціальної сфери.

Традиційно у першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. З нагоди свята 25 жовтня у сесійній залі районної ради відбулися урочистості.  Серед учасників зібрання були працівники управління соціального захисту населення, територіального центру соціального обслуговування,  центру зайнятості, Пенсійного фонду. Розпочав свято начальник управління соцзахисту  Вагерич Володимир Михайлович. 

В Іршавському садочку № 3 відбулося "Свято Золотої Осені"

Вихованці старшої групи № 2 порадували своїм виступом батьків. З великим задоволенням діти танцювали таночок  «Овочева полька», виконали сучасний танок  з   осінніми листочками. Хлопчики порадували всіх веселим українським «Гопачком». У виконанні діток присутні мали можливість насолодитьсь  казочкою на новий лад «Ріпка»,  піснями, віршиками, а на завершення свята   вся малеча прийняла участь у флешмобі  «Як у нас на Україні», під час якого  дітки винесли український прапор, запашний коровай, снопи пшениці, соняшники, червоні маки, волошки та калину. Також всі мали можливість скуштувати смаколики подаровані  Дівчинкою Осінню. Дуже багато творчих сил вклали батьки та діти в осінні композиції. Кожна група окремо виставляла свої вироби з різних овочів, фруктів, грибочків, листочків.  Велика вдячність за участь усім батькам, дітям та колективу дитячого садка.

Благоустрій Іршавського дитсадка №1

   Іршавський заклад дошкільної освіти №1, завдяки старанним зусиллям директора Мелай Світлани Михайлівни та всього колективу постійно розвивається і прагне бути тим місцем, де діти завжди можуть фізично розвиватися, зміцнювати здоров’я, реалізовувати свої здібності. Днями були завершені роботи по благоустрою спортивно-ігрового  майданчика, а саме: викладена бруківка навколо відкритого басейну та кругові доріжки до нього, які надали естетичного вигляду клумбі. Також працівниками закладу висаджені декоративні кущі та дерева (туї). Дитячий садок набрав прекрасного вигляду завдяки спільним зусиллям багатьох людей, які дбають про те, щоб наші діти виховувались у затишку і комфорті.

РЕМОНТ ВУЛИЦІ ЯРОВА

   Оскільки осінь виявилась досить теплою,  у  Іршаві  продовжуються роботи по ремонту доріг місцевого значення. На даний час роботи ведуться на вулиці Ярова. Попередньо було зроблено підсипку основи дороги щебенем і вже майже завершені роботи по прокладанню асфальтобетонного покриття. Оскільки дорога має досить крутий спуск, її ремонт значно полегшить проїзд жителів даної вулиці, особливо в зимовий період.

У Іршаві модернізують вуличне освітлення

Зважаючи на прохання жителів міста покращити якість освітлення вулиць, а також з метою енергозбереження в місті Іршава системно ведеться робота по заміні старих вуличних світильників на сучасні світлодіодні. Протягом літніх місяців проведено повну заміну  світильників по вулицях Шевченка, Гагаріна, Федорова, Білецька, Затишна, Фединця, Терешкова, Набережна, Українська, Першотравнева, Ніколаєва. Останніми днями працівники КП «Тепло Місто» також встановили нові світильники на вулицях Севастянова та Робочій.  Поетапно планується і подальша заміна світильників на інших вулицях міста.

БЛАГОУСТРІЙ КЛАДОВИЩ

    Напередодні поминальних днів  у Іршавській  громаді проводяться роботи пов’язані з дотриманням належного санітарного стану на кладовищах міста. На кладовищі по вулиці Українській зроблено ремонт асфальтобетоном площадки перед в’їздом,  підготовлено для засипки щебеневою сумішшю площадку для стоянки автомобілів. Завершено асфальтування нещодавно розпочатої  працівниками міськради,  КП «Тепло Місто» та СПМК-23 пішохідної доріжки від воріт до верхньої каплиці. На кладовищі по вулиці Білецькій прокладено асфальтобетонне покриття на дорозі, яка веде до нових захоронень. Наразі роботи по приведенню в належний стан кладовищ продовжуються.

ІНФОРМУЄ ІРШАВСЬКИЙ РЕМ

У зв'язку з проведенням ремонтних робіт 24.10.2018 р. з  9.00 год. по 17.00 год. буде припинено подачу електроенергії у с. Лоза з № 265 по № 332.

ТУРНІР - “НАДІЇ КАРПАТ”

З 2011 року в селі Копашново Хустського району проводиться обласний турнір “Надії Карпат”. Не винятком став і цей рік. Вихованці шахово-шашкового клубу “Вікторія”(керівник А. Вайда)  Іршавського МЦПО теж взяли участь в престижному змаганні, у якому прийняли участь 120 учасників.