Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського від 15.12.2020 р. № 568/2020 за материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку присвоєно почесне звання «Мати-героїня», і відзначено посвідченням та нагрудним знаком мешканку с. Загаття - Пітьовка Наталію Василівну.

Міський голова Віктор Симканинець та заступник начальника Управління соціального захисту населення Хустської районної державної адміністрації привітали Наталію Василівну з цим почесним званням, побажали  міцного здоров’я, гарного настрою, щастя, благополуччя, довгих років життя в родинному колі, вдячності від дітей.

Нагадаємо, Почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей. При цьому враховується вагомий особистий внесок матерів у виховання дітей в сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття ними освіти, розвитку творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.