Майбутній європейський куточок міста

Іршава – невелике містечко Закарпаття, переповнене своїми таємницями, легендами і цікавою історією. Тут збереглось багато старовинних та по-своєму привабливих споруд.  І хоча є ще певні об?єкти, вулиці, мікрорайони, що потребують капітального ремонту і покращення все ж місто постійно розвивається  та розбудовується.  

Оголошення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності

Іршавська міська рада об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки об’єктів нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Іршава, які передаються в оренду. Конкурс відбудеться  23 жовтня 2018 року о 14.00 за адресою: 90100, Закарпатська область, м. Іршава, площа Народна, 2, в сесійному залі міської ради.

ДЕНЬ МАШИНОБУДІВНИКА

 У дружній та невимушеній атмосфері відмітили День машинобудівника на Іршавському Абразивному заводі. Працівників прийшли привітати керівники району та міста. У своєму вітанні міський голова подякував колективу заводу, колишньому директору заводу Дубішку Василю Андрійовичу та теперішньому керівництву підприємства за збереження заводу та його виробничих потужностей. Він відмітив, яку важливу роль відіграє підприємство у економічному розвитку, поповненню бюджету громади та зазначив, що міська рада буде всіляко допомагати та підтримувати підприємство у нарощуванню випуску товарної продукції, збільшення кількості робочих місць та заробітної плати робітників.     Також кращі працівники заводу, за поданням дирекції, були відзначені подяками Іршавської міської ради та пам’ятними подарунками.

В ІРШАВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ДИТСАДКІВ З НАГОДИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ДОШКІЛЛЯ

 В Іршаві вже стало доброю традицією кожного року вітати працівників дитячих дошкільних закладів з їх професійним святом. Не став винятком і цей рік. У п’ятницю, на передодні свята, міський голова завітав у кожен заклад дошкільної освіти Іршавської ОТГ з привітаннями та подарунками.    У вітальному слові Степан Бобик подякував колективам за  професійну роботу та дбайливе і чуйне ставлення до діток. Також всі колективи з нагоди свята отримали вже традиційні подарунки,  набори запашної кави та чаю від Народного депутата України Павла Балоги.

БЛАГОУСТРІЙ КЛАДОВИЩА ПО ВУЛ. БІЛЕЦЬКІЙ

 Зважаючи на численні звернення громадян стосовно стану дороги до нових захоронень на кладовищі по вул.. Білецькій  було прийнято рішення побудувати нову доргу. Попередньо було проведено вирівнювання профілю дороги щебнем  і наразі ведуться роботи по асфальтуванню. Оскільки невдовзі  1 листопада День пам?яті то ремонт даної дороги є вкрай необхідним і значно полегшить під?їзд до могил рідних. 

ІНФОРМУЄ ІРШАВСЬКИЙ РЕМ

У зв'язку з проведенням планових ремонтних робіт  28.09.2018 року з 9.00. до 17.00 год буде припинено подачу електроенергії  в м. Іршава по вулиці Українська з № 3 по № 45.                                                                                                                                                     Включення буде проводитися без попередження.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Іршавський РЕМ

Як і передбачено планом соціально-економічного розвитку міста на 2018 рік ще одна вулиця буде з новим асфальтовим покриттям

   На сьогоднішній день ремонт дорожнього покриття вулиці  Поштова  перейшов у завершальний етап. Попередньо було відремонтовано всі комунікаційні мережі (централізоване водопостачання та водовідведення, прокладено нову ливневу каналізацію, укріплено опори електромережі, піднято на потрібний рівень люки каналізаційної та ливневої систем), також було підсипано основу дороги щебеневою сумішшю.  Наразі виконуються роботи з влаштування верхнього шару асфальтобетонного дорожнього покриття асфальтоукладчиком та підсипка узбіччя. При сприятливих погодних умовах ремонт планують завершити до кінця тижня.

ДЕНЬ ДОРОСЛІШАННЯ

Цікавим та незвичним для малюків був початок нового навчального року в Іршавському ЗДО № 2 "Сонечко". Вперше в  закладі  проведено свято Дорослішання, коли дітки, пройшовши різні випробовування офіційно  стають старшими. З допомогою казкових героїв Мері Поппінс, Буратіно, Червоної Шапочки та старенької Шапокляк  малюки долали перешкоди на зупинці Фізкультурна, ділилися знаннями та ерудицією на зупинці Розумників, грали в  ігри на зупинці Музична. А в кінці - підведення підсумків, офіційне переведення до старших груп та традиційна загальносадкова дискотека.    В добру путь, малята,  в новому навчальному році!!!

УРОЧИСТО І РАДІСНО ПРОЙШЛО СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

3 вересня в школах Іршавської ОТГ урочисто і радісно пройшло Свято першого дзвоника. Під звуки Державного Гімну було відкрито загальношкільні лінійки, на яких, крім учнів, їх батьків і вчителів, були присутні численні гості.236 першокласників вперше сіли за парти, а для учнів 11-х класів, цей дзвоник розпочав останній шкільний рік.

У ІРШАВІ УРОЧИСТО ТА СВЯТКОВО ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

 У неділю 26  серпня на площі біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та загиблим в АТО зібралися представники міської та районної влади, учасники АТО, керівники підприємств та установ Іршави, активісти громадських організацій на урочисте зібрання з нагоди Дня Незалежності України. Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку та вшанували пам'ять всіх загиблих за Незалежність України хвилиною мовчання.