В січні, крім основної діяльності, старостою разом з українською діаспорою м.КЕЛЬН (Німеччина) була проведена благодійна акція з подарунками до святкування Нового року та Різдва  Христового. Разом з громадською організацією «Побажання», за сприяння міського голови  Віктора Симканинця  були  роздані продуктові набори мешканцям сіл Дубрівка, М.Розтока, В.Розтока слідуючим  категоріям: багатодітні сім’ї, малозабезпечені, діти-сироти  та  ВПО. За сприянням та фінансової підтримки ФОП  Штефаньо В.М. було проведено прочистку  водовідвідних каналів з м.Іршава в напрямку с.Дубрівка. Силами громадськості було проведено зрізку 50  дерев, які загрожували життю і   здоров’ю наших громадян. На їх місці висаджено нові дерева.

Завдяки зусиллями та коштами приватних  підприємців, які проводять підприємницьку діяльність, на території господарського  двору в с.М.Розтока було проведено перестановку бруківки  біля кладовища с.М.Розтока.

Із застосуванням техніки  комунального господарства  та  громадськості регулярно проводилися роботи по благоустрою сільських кладовищ. На території  нашої громади їх чотири. Завдяки зусиллям  ФОП  Романчук С.А.  та Романчук М.Ф.  було  проведено встановлення огорожі на сільському кладовищі с.Дубрівка. Також, із  залученням широкого кола громадськості відремонтовані вхідні ворота на сільському кладовищі с.Дубрівка.

 За сприяння благодійної організації   «Побажання» (керівник Брич А.М.)  було роздано нашим громадянам, які цього потребують, гуманітарної допомоги  загальною вагою 700 кг.

Працівниками старостинського округу було розглянуто 43 усних та письмових заяв громадян, видано довідок - 75 шт., актів обстеження  - 15 шт., характеристики - 15 шт.. Надано відповіді  на  доручення  та листи з різних інстанцій. Внесено зміни 52 земельних актів у податкову інспекцію, на 25 штук більше у порівняння з минулим роком.  Дохідна частина по бюджету в загальному  виконано.

 

Староста                           Володимир Малиновський