Кожна допомога українському війську — це крапля в океані, але тим наближає перемогу України

У війни немає вихідних, а допомагати – обов'язок кожного. Кожен внесок на потреби Збройних Сил України і держави — важливий та потрібний. Те, що всі об’єдналися і є справжньою силою українців, і тому в російського агресора ніколи не вийде перемогти такий народ.

Проєкт USАID "Говерла" - Крок 1

28 липня 2022 року відбулась онлайн-зустрі з десятьма громадами Закарпатської області, які стали партнерами програми USАID "Говерла", на тему "Представлення Проєкту «ГОВЕРЛА» та підходу до співпраці з громадами". ЇЇ проводили: Наталія Гнидюк - заступниця керівника Проєкту USAID ГОВЕРЛА,», Галина Семенець - керівниця компоненту з місцевого врядування, Владислав Синицький - регіональний директор.

Адміністративні правопорушення розглядали на комісії міської ради

Під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Івана Васильцюна, 26 липня 2022 року, відбулось дванадцяте засідання адміністративної комісії Іршавської міської ради. Членами комісії були розглянуті протоколи про адміністративні правопорушення, які надійшли від відділення поліції №1 Хустського РУП ГУНП в Закарпатській області та управління муніципальної варти Ужгородської міської ради.

Вітання іршавчанам з Днем Української Державності!

Минулого року, в День Незалежності України, Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким започаткував нове свято – День Української Державності. Цього року, 28 липня, ми відзначаємо його вперше, але точкою відліку є рік заснування Києва – столиці Київської Русі-України, звідки почалася наша державність. Цього дня вшановується і пам’ять про видатного державотворця, святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого. Це все наша історія – і справедливим є утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, встановлення історичної справедливості. Ми повинні знати свою справжню історію, а не переписану совєтами, та пам’ятати – що ми нащадки великого роду.

Пам'ятка для громадян «Правила поведінки учасників дорожнього руху під час війни»

Війна та негативні соціальні наслідки, які вона спричинила, повністю змінили життя українського народу, а також збільшили різноманіття ризиків для базових прав громадян на життя, здоров’я і майно. Це стосується і сфери дорожнього руху та експлуатації транспорту, безпека якої зазнала додаткових загроз.

Поліцейські громади проводять профілактичну роботу щодо дотримання заходів безпеки на воді

Днями, в рамках проведення профілактичної роботи, спрямованої на попередження випадків загибелі людей на водоймах, дотримання дорослими та дітьми безпечної поведінки під час відпочинку, інспектором СЮП  Яною Горзов та офіцером громади Іваном  Пукманом здійснено виїзд до с.Осій. Там, у центральному таборі туристичного активу учнів України, де зараз знаходиться багато внутрішньо переселених дітей, було проведено профілактичну бесіду гна тему "Безпека на водоймі". Поліцейські, у ході бесіди, закликали дітей дотримуватись правил безпеки на воді аби вберегти своє життя і здоров’я, не купатись без нагляду дорослих, щоб не заходили у воду, де її рівень вище від їх зросту, а особливо - якщо не вміють плавати. Також не варто купатися у водоймах із інтенсивною течією.

Актуальні питання щодо питної води та навчання з цивільного захисту на порядку денному комісії з питань ТЕБ і НС міської ради

Минулого тижня, 22 липня, під головуванням міського голови Віктора Симканинця відбулось чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. На порядку денному розглядались актуальні та проблемні питання, що стосувались стану якості питної води та підвищення рівня практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язаних з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, установах та організаціях на території Іршавської міської територіальної громади.

ЗАСІДАЛА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Сьогодні, 26.07.2022 року, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Івана Васильцюна відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Іршавської міської ради.