ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА ТА ГРОМАДИ! СВОЄЧАСНО СПЛАЧУЙТЕ ЗА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ!

Виявляйте соціальну свідомість - своєчасно сплачуйте за комунальні послуги! З початком російського вторгнення на Україну вся увага громадян зосереджена на думках про виживання і боротьбі з окупантами, зокрема, і на допомозі захисникам та армії.

До уваги - скасовано податки та збори на розмитнення транспортних засобів

5 квітня 2022 р. Президент підписав Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період воєнного стану" від 24.03.2022 р. № 2142-ІХ (далі - Закон № 2142-ІХ). В цей же день Закон № 2142-ІХ був опублікований в "Голосі України" та набув чинності Закон, відповідно до якого в Україні скасовано податки та збори на розмитнення транспортних засобів.  

Ми разом - ми одна країна! І разом - до ПЕРЕМОГИ!

Війна змінила життя пересічних мешканців з кожного куточка України, зокрема і нашої громади. Люди єдині, як ніколи! Ситуація така, що долучитись хоче кожен. Про те, як вдається забезпечувати життєдіяльність в Іршаві та селах громади в умовах воєнного стану розповідає Іршавський міський голова Віктор Симканинець. 

Україна є і буде!

Світ нарешті побачив справжнє обличчя росії - недокраїни, яка крім руйнувань, смерті та злиднів нічого людству вже не дає. Україна це бачила усі 8 років війни. Говорила про небезпеку де тільки можливо. Однак, у відповідь лунали заспокійливі запевняння, що «вату» краще не тривожити і все обійдеться. Цього не трапилось - ми зараз вповні на собі відчуваємо усю нелюдську сутність того мороку, який населяє величезні пустища Півночі. Там нема людей - це істоти, колективний путін, якому потрібна тільки смерть і насильство, щоб насититись.

ЮНІСЕФ та Мінсоцполітики запустили програму грошової допомоги вразливим сім’ям з дітьми

ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики України розпочинають багатоцільову програму грошової допомоги для незахищених родин із дітьми, які постраждали через війну та потребують фінансової підтримки. Додаткові виплати мають посилити державні програми, започатковані Урядом України.

Уточнено особливості виплати та доставки пенсій, грошових допомог на період введення воєнного стану

Урядом прийнято постанову № 343, якою передбачено, що фінансування та виплата пенсій за квітень 2022 року на території, де проводяться бойові дії та які визначені Мінрегіоном з переліку, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 6 березня 2022 року № 204 “Про затвердження переліку адміністративно-територіальних одиниць, на території яких надається допомога застрахованим особам в рамках Програми “єПідтримка”, особам, яким виплачується пенсія через їх поточні рахунки в банках або через АТ “Укрпошта”, за датами виплати, визначеними Пенсійним фондом України за погодженням з Міністерством соціальної політики, здійснюється починаючи з 25 березня 2022 року в межах фінансових можливостей Пенсійного фонду України.

«Сади Перемоги» – допомогти країні може кожен

Закликаємо жителів Іршавської територіальної громади долучитись до всеукраїнської ініціативи – "Сади Перемоги". Все це потрібно, щоб запобігти продовольчій кризі, яку може зумовити агресія з боку росії. Так, через активні бойові дії, в Україні не будуть засіяні понад 30% полів. Тому в Міністерстві аграрної політики та Міністерстві розвитку громад закликають українців якомога ефективніше використовувати земельні ділянки.