Виявляйте соціальну свідомість - своєчасно сплачуйте за комунальні послуги!

З початком російського вторгнення на Україну вся увага громадян зосереджена на думках про виживання і боротьбі з окупантами, зокрема, і на допомозі захисникам та армії.

Разом з тим, особливо важливим є питання щодо забезпечення стабільної роботи підприємств житлово-комунального господарства та паливо-енергетичного комплекту щодо безперебійного надання послуг з водопостачання та водовідведення, газопостачання, електропостачання та послуг з вивезення твердих побутових відходів.

На території Іршавської міської територіальної громади комунальні підприємства в умовах воєнного стану, працюють у штатному режимі і забезпечують мешканців необхідними послугами.

Сплата за комунальні послуги є в сьогоднішніх умовах великою допомогою та підтримкою комунальних підприємств, які працюють у складних обставинах і потребують ресурсів.

Прохаємо мешканців громади з розумінням поставитись до такої ситуації та своєчасно сплачувати за отримані комунальні послуги (водопостачання та водовідведення, газопостачання, електропостачання та послуг з вивезення твердих побутових відходів). Це можна зробити у відділеннях Укрпошти або звичним для вас способом.

Ваші розрахунки дуже важливі саме зараз!