«Наші люди неймовірні»: як війна згуртувала жителів Іршавської громади

З перших днів війни в Іршавській міській територіальній громаді розгорнули мережу пунктів прийому гуманітарної допомоги від населення. Жителі міста та старостинських округів, отямившись від першої хвилі шоку, одразу розпочали збір найнеобхіднішого, як для потреб армії так і для вимушених переселенців, інформація про яких почала з’являтися під вечір першого ж дня вторгнення.

Допомога війську та переселенцям: ситуація в Іршавській громаді

«Майже два тижні триває жорстока війна. Війна з росією – країною терористом, яку у світі зневажають та цураються всього, що з нею пов’язане. Загарбник намагається позбавити нас основоположних принципів існування: свободи, ідентичності, переконань» – про це на своїй сторінці в соцмережах заявив Іршавський міський голова Віктор Симканинець.

Щодо забезпечення закарпатців доступом до ТБ

Під час війни одним із найважливіших завдань є вчасне інформування мирного населення про події у країні. Ворог атакує не лише військові об’єкти, а й інфраструктуру зв’язку. Нещодавно ракетний удар по телецентру в Києві тимчасово вивів із ладу мовлення всеукраїнської мережі телебачення Т2. Частина міжміських каналів пошкоджені, а решта – перевантажені.