Якщо Ви стали потерпілим або свідком воєнних злочинів Росії проти цивільного населення, фіксуйте та надсилайте докази

   Офіс Генерального прокурора разом з українськими та міжнародними партнерами створили ресурс для належного документування воєнних злочинів та злочинів проти людяності, скоєних російською армією в Україні.

Президент підписав указ про щоденну хвилину мовчання для вшанування українців, які загинули у війні з РФ

Президент Володимир Зеленський підписав указ про хвилину мовчання для вшанування всіх українців, які загинули у війні з РФ. Про це глава держави повідомив у відеозверненні до співвітчизників.

Шановні споживачі послуг з водопостачання та водовідведення – жителі м.Іршава та с.Ільниця!

      У цей непростий час комунальне підприємство по водопостачанню Іршавської міської ради не припиняє безперебійно надавати послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Наше підприємство має безперервний виробничий технологічний процес. На сьогодні усі підрозділи працюють у штатному режимі. У нинішній ситуації ми не можемо допустити ніяких збоїв. Але на забезпечення усіх процесів - знезараження питної води хлором, очищення стоків, ремонту мереж та обслуговування обладнання, потрібні кошти, єдиним джерелом яких є платежі населення за комунальні послуги.

ЧЕРГОВИЙ ФЕЙК: ПІД ЧАС ВІЙНИ СПИСКИ/РЕЄСТРИ НА АНУЛЮВАННЯ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ В УКРАЇНІ НЕ СТВОРЮЮТЬ!

Упродовж останніх днів до кол-центру ТОВ «Закарпаттяенергозбут» почали надходити дзвінки від споживачів про те, що в Україні створюються списки громадян, яким буде анульовано оплату комунальних послуг у період воєнного стану. Повідомляємо: ці та інші повідомлення – ФЕЙК, спрямовані на те, щоб дестабілізувати ситуацію та зруйнувати систему забезпечення комунальними послугами в Україні!