АТ «ЗАКАРПАТГАЗ» про сплату за послуги з розподілу природного газу

Напад російських загарбників приніс горе в нашу країну. Ворог сподівався на швидку перемогу, але українська армія та всі громадяни мужньо дають відсіч загарбникам. Сьогодні працівники газорозподільних компаній об’єднаних під брендом РГК, в регіонах проведення активних бойових дій під кулями, ризикуючи своїм життям, відновлюють газопостачання та забезпечують теплом оселі українців.

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» інформує про необхідність проведення звірок споживання електроенергії

Шановні споживачі! Через російську агресію в Україні численні громадяни нашої держави були вимушені тимчасово переселитися в Закарпатську область. Через це в області фіксується суттєве зростання споживання електроенергії всіма категоріями споживачів.

Підприємці під час воєнного стану зможуть брати кредити під 0% — Президент

Уряд підготував рішення про розширення програми кредитування для підприємців. Так, будь-який бізнес в Україні зможе взяти кредит під 0% на час дії воєнного стану в Україні і ще місяць після війни. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у відеозверненні 18 березня.

Поліція Закарпаття продовжує роботу, щодо передачі необхідного автотранспорту на потреби ЗСУ

Станом на 15 березня поліцейські Закарпаття у співпраці з обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки вилучили для потреб ЗСУ 145 транспортних засобів.

Збирають свідчення злочинів проти культурної спадщини, вчинених російськими окупаційними військами на території України

Міністерство культури та інформаційної політики оголошує збір інформації щодо пошкоджень та руйнувань об’єктів культурної спадщини, вчинених російськими окупаційними військами на території України.

Згуртованість та взаємодопомога наближають Перемогу!

Ця війна показала не так усьому світу, а перш за все нам, ким ми є. Хто ми такі і на що здатні. Зараз складно зустріти людину, яка б сумнівалася, що наша нація як ніколи згуртована. У нас тепер спільні мрії, ідеї та мета.