Уряд підготував рішення про розширення програми кредитування для підприємців. Так, будь-який бізнес в Україні зможе взяти кредит під 0% на час дії воєнного стану в Україні і ще місяць після війни. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у відеозверненні 18 березня.

«Будь-який бізнес зможе отримати кредит під 0% на час воєнного стану і плюс один місяць після війни. Далі мінімальна ставка буде 5%. А загальний обсяг кредиту може бути до 60 млн гривень, щоб було ширшим коло тих бізнесів, які можуть користуватися нашою програмою», — пояснив Президент. Таку можливість створять на базі програми 5-7-9%.

Також Зеленський обіцяє, що уряд вже 18 березня скасує майже всі дозволи та ліцензії для бізнесу: з майже 600 залишать лише близько 20. «Для більшості бізнесів в Україні працюватиме декларативний принцип — оголосив про початок діяльності і вільно працюєш», — пояснив президент.

А ще Зеленський доручив уряду та Верховній Раді знайти законодавчу можливість, щоб держава гарантувала 100% вкладів в українські банки, «щоб люди не втратили гроші і не боялись цього за жодних обставин».