Чорнобильська катастрофа: Іршавщина пам'ятає...

Слово "Чорнобиль" стало знаком біди для мільйонів громадян, символом значних матеріальних і духовних втрат суспільства. Сьогодні, 26 квітня, у 1986 році сталася аварія на Чорнобильській АЕС, яка показала що і «мирний атом» не такий вже і безпечний. Пройшло лише 36 років, а світу знову загрожує «ядерний тероризм» з боку росії, чиї ракети літають над ядерними установками та можуть призвести до ядерної та радіаційної катастрофи всьому світу. Адже ядерне ураження не знає кордонів.

Родини захисників до великоднього кошика отримали подарунки

Сьогодні, 132 родини бійців Іршавщини, які зі зброєю в руках захищають нашу рідну Україну від рашистів, отримали від керівництва міської ради до свята  Світлого Христового Воскресіння пасхальний подарунковий набір. Цих військових із числа жителів громади було призвано у військові частини на військову службу під час мобілізації та знаходяться зараз на передовій.

Весняна толока на Іршавщині

Іршавська громада готується до Великодня, тож попри воєнний стан та незважаючи на примхи погоди традиційна весняна толока стартувала вчасно. За останні три тижні було впорядковано клумби, парк та кладовища, здійснено прибирання сміття на закріплених територіях, зроблено санітарну обрізку дерев та зрізано старі аварійні дерева. Натомість вже висадили як в діючих, так і в нових місцях саджанці липи 390 шт., каштану – 100 шт. та дуба – 50 шт. КП «Тепло-Місто» було вивезено  більше 92 м3 сміття.

Автомобіль нашим захисникам

Спільними зусиллями ще один автомобіль відправиться на передову для 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади. Зокрема, завдяки волонтерській діяльності нашого співвітчизника із-за кордону Михайла Білея та жителів нашої громади Романа Черничко, Євгена Трикура, Юрія Бундєва, Юрія Мочарко, Ярослава Чедрика та сприяння Іршавської міської ради.

Інфографіка - про сексуальне насильство

З кожним днем стає відомо дедалі більше подробиць звірських воєнних злочинів російських військових в Україні. Велика частина з яких – це злочини, пов'язані з сексуальним насильством проти жінок, чоловіків, дівчат та хлопців.