Через нерест вже діють обмеження на вилов риби

З метою забезпечення охорони, відтворення і збереження місць природного відтворення водних рибних ресурсів, сприятливих умов для нересту та збільшення рибних запасів у водоймах загального користування, в області встановлено весняно-літню (нерестову) заборону на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах. Зараз у природі активний період цвітіння дерев, а у водоймах – весняно-літня заборона на вилов риби через нерест.

Оголошення! Про тимчасове відключення електроенергії в Іршаві

За повідомленням Іршавського РЕМ, у зв'язку з аварійно-відновлювальними роботами ліній електромереж  у суботу, 16.04.2022 року, з 10.00 до 16.00 к.ч. в м.Іршава, по вул. Шевченка буде припинено електропостачання. Це, в основному, стосується будинку № 7/21, а також КНП "Іршавський центр первинної медичної допомоги" Іршавської міської ради, Іршавської районної філії Державної установи "Закарпатський обласний лаботарорний центр МОЗ України" та інфекційного відділення КНП "Іршавська міська лікарня".

Повідомлення для споживачів природного газу громади - про оплату за послуги

АТ «Закарпатгаз» є підприємством критичної інфраструктури, від безперебійної роботи якого безпосередньо залежить можливість отримання природного газу населенням, лікарнями, дитячими садками, закладами освіти, військовими частинами, рятувальними службами, правоохоронними органами підприємствами, установами, тощо. Щодня, незалежно від подій, фахівці забезпечують стабільне та безперебійне газопостачання постійним мешканцям та вимушеним переселенцям, що в нинішніх умовах — надзвичайно важливо.

До лав ТрО вступили 110 тисяч українців, понад 100 вже мають державні нагороди

Понад 110 тис. громадян України увійшли до складу сил ТрО, сформовано більше 450 добровольчих формувань територіальних громад, більше 100 бійців тероборони мають державні нагороди. Про це на брифінгу повідомив Командувач Сил територіальної оборони ЗС України бригадний генерал Юрій Галушкін.

Обговорили аспекти реєстрації переселенців та надання компенсацій

Про механізм допомоги внутрішньо переміщеним особам та компенсацію витрат за тимчасове розміщення переселенців йшлося вчора, 07.04.2022 року, на інформаційній сесії обласної військової адміністрації та Закарпатського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою». Участь в онлайн-заході прийняли й представники міської ради.