Благоустрій Іршавського дитсадка №1

   Іршавський заклад дошкільної освіти №1, завдяки старанним зусиллям директора Мелай Світлани Михайлівни та всього колективу постійно розвивається і прагне бути тим місцем, де діти завжди можуть фізично розвиватися, зміцнювати здоров’я, реалізовувати свої здібності. Днями були завершені роботи по благоустрою спортивно-ігрового  майданчика, а саме: викладена бруківка навколо відкритого басейну та кругові доріжки до нього, які надали естетичного вигляду клумбі. Також працівниками закладу висаджені декоративні кущі та дерева (туї). Дитячий садок набрав прекрасного вигляду завдяки спільним зусиллям багатьох людей, які дбають про те, щоб наші діти виховувались у затишку і комфорті.

РЕМОНТ ВУЛИЦІ ЯРОВА

   Оскільки осінь виявилась досить теплою,  у  Іршаві  продовжуються роботи по ремонту доріг місцевого значення. На даний час роботи ведуться на вулиці Ярова. Попередньо було зроблено підсипку основи дороги щебенем і вже майже завершені роботи по прокладанню асфальтобетонного покриття. Оскільки дорога має досить крутий спуск, її ремонт значно полегшить проїзд жителів даної вулиці, особливо в зимовий період.

У Іршаві модернізують вуличне освітлення

Зважаючи на прохання жителів міста покращити якість освітлення вулиць, а також з метою енергозбереження в місті Іршава системно ведеться робота по заміні старих вуличних світильників на сучасні світлодіодні. Протягом літніх місяців проведено повну заміну  світильників по вулицях Шевченка, Гагаріна, Федорова, Білецька, Затишна, Фединця, Терешкова, Набережна, Українська, Першотравнева, Ніколаєва. Останніми днями працівники КП «Тепло Місто» також встановили нові світильники на вулицях Севастянова та Робочій.  Поетапно планується і подальша заміна світильників на інших вулицях міста.

БЛАГОУСТРІЙ КЛАДОВИЩ

    Напередодні поминальних днів  у Іршавській  громаді проводяться роботи пов’язані з дотриманням належного санітарного стану на кладовищах міста. На кладовищі по вулиці Українській зроблено ремонт асфальтобетоном площадки перед в’їздом,  підготовлено для засипки щебеневою сумішшю площадку для стоянки автомобілів. Завершено асфальтування нещодавно розпочатої  працівниками міськради,  КП «Тепло Місто» та СПМК-23 пішохідної доріжки від воріт до верхньої каплиці. На кладовищі по вулиці Білецькій прокладено асфальтобетонне покриття на дорозі, яка веде до нових захоронень. Наразі роботи по приведенню в належний стан кладовищ продовжуються.

ІНФОРМУЄ ІРШАВСЬКИЙ РЕМ

У зв'язку з проведенням ремонтних робіт 24.10.2018 р. з  9.00 год. по 17.00 год. буде припинено подачу електроенергії у с. Лоза з № 265 по № 332.

ТУРНІР - “НАДІЇ КАРПАТ”

З 2011 року в селі Копашново Хустського району проводиться обласний турнір “Надії Карпат”. Не винятком став і цей рік. Вихованці шахово-шашкового клубу “Вікторія”(керівник А. Вайда)  Іршавського МЦПО теж взяли участь в престижному змаганні, у якому прийняли участь 120 учасників.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

Іршавська міська  рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування -  начальника відділу  земельних відносин  міської ради  

Із життя закладу загальної середньої освіти № 1 м. Іршава

До Дня захисника Вітчизни в закладі освіти проведено урочисту лінійку.                                                      Довгий час Україна не знала війни. Ще 5  років  тому ми не знали значення багатьох слів, пов’язаних із війною, а тепер багатьох українців так чи інакше обпекло  полум’я військових дій. Саме тому  у ЗЗСО № 1 до Дня захисника України та з метою  формування національно-патріотичного виховання молоді та розуміння  в учнів таких понять як «єдність», «цілісність», «герой», «патріот» держави, почуття поваги до захисників Вітчизни, виховання справжніх патріотів держави була  проведена лінійка.

Іршавський ЗЗСО № 1 у 25-ці переможців проекту Zero Waste School!

   Цього року в Україні стартував проект Zero Waste School, організований Фондом Кличка, який навчав школярів та вчителів через неформальне навчання впровадити культуру сортування відходів у своїй школі, громаді, а згодом і  у світі.