Надійшла страшна звістка про смерть воїна, нашого захисника АХРИМЕНКА СЕРГІЯ ВІКТОРОВИЧА, 26.02.1980 р.н. жителя с.Осій, який з перших днів повномасштабного вторгнення, ще з 2014 року, захищав цілісність та незалежність нашої держави.

             В результаті мінометного обстрілу під час виконання бойового завдання механік-водій - загинув 27.11.2023 року. Він був відданий військовій присязі та українському народу, мужньо виконавши військовий обовʼязок, в бою за Україну, її свободу і незалежність.
    Висловлюємо щирі співчуття родині, матері загиблого воїна, близьким і друзям.

    На жаль, словами важко загоїти болючу рану втрати. У цю гірку мить щиро поділяємо горе та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються у наших серцях. Вічна слава і пам'ять воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас. Хай Господь дарує Царство Небесне його душі, а сім'ї сили, щоб пережити ці надлюдські випробування.

Додаткову офіційну інформацію щодо зустрічі тіла Героя у громаді та поховальної процесії очікуйте (оновленням) на сторінці Іршавської міської ради