З метою вшанування мужності, героїзму Захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві, в останню неділю вересня цього року, наша держава відзначає День Захисників та Захисниць України.

Іршавська громада вшанувала пам'ять Героїв, які загинули за Батьківщину, схиливши голови в хвилину мовчання та здійснивши урочисте покладання квітів й лампадок до пам’ятних місць. Юна, талановита іршавчанка Василина Данилаш, вихованка зразкового музичного-драматичного театру «Пролісок» продекламувала художній твір «Помирати рано». Провів урочистий захід директор Іршавського МЦПО - Юрій Буряс.

Дякуємо кожному Захиснику та Захисниці за те, що сьогодні вони стоять на варті цілісності кордонів нашої держави щодня та бережуть нас вдень та вночі від московитів. Повертайтеся додому з перемогою та неушкоджені! Нехай супроводжує вас всіх сила, вдача та постійно зігріває тепло вдячності українського народу!

Слава Україні!

Героям Слава!