Про таких як він говорять: "Йому лише жити і жити, виростив троє чудових дітей, перший онучок, красуня дружина…".

Цього року нашому земляку мало виповнитися 50, але життя передбачило для нього інший сюжет із чорною героїчною смужкою на державному жовто-блакитному прапорі.

Сьогодні, ми всією громадою прощалися із загиблим воїном Романом Юрієм Юрійовичом, у 2022 році Герой пішов захищати Батьківщину від агресора-окупанта. Водій автомобільного взводу матеріального забезпечення танкового батальйону, старший солдат Роман Юрій Юрійович героїчно загинув виконуючи завдання під час бойових дій.

Церемонія прощання розпочалася біля рідної домівки Юрія Юрійовича. Всю дорогу від дому траурний кортеж із тілом воїна-захисника супроводжував «живий коридор» людей, котрі схилили голови у скорботі та подяці Герою. Пізніше, чин поховання було продовжено у Свято-Іллінському храмі м.Іршава. Більше п’ятнадцяти священнослужителів нашої громади на чолі з отцем Михаїлом Юріною, настоятелем Свято-Іллінського храму, провели церемонію прощання за всіма християнськими традиціями.

Під скорботну мелодію духового оркестру та із усіма військовими почестями, поховали Героя на місцевому кладовищі, де з ним назавжди  попрощалися найрідніші, друзі, знайомі…

Прощаємося із Героєм і ми, але ніколи не забудемо та не пробачимо.

Слава Герою та вічний спокій!