За результатами конкурсного відбору, Іршавська міська територіальна громада була відібрана до участі у діалогових сесіях в рамках проєкту МОМ «Людський вимір - Інклюзивні дані для стабільності та розвитку». Вони відбудуться найближчим часом. В рамках цього етапу ми візьмемо участь у серії зустрічей, де зможемо обмінятися ідеями та знаннями з іншими учасниками, а також на практиці потренуватися збирати та аналізувати дані. Ці діалогові сесії нададуть платформу для активного обговорення ключових питань, а також створення нових стратегій і планів, які впливатимуть на майбутнє нашої громади.

До діалогових сесій ми будемо залучати різні категорії населення та спільно реалізовувати проєкт, який враховує потреби та пріоритети громадськості. Це дозволить покращити взаємодію між місцевою владою та громадянським суспільством у вирішенні проблем та згуртування громади, як відповідальної спільноти. Діалогові сесії – це відмінний інструмент для підвищення залучення різних категорій населення громади до прийняття рішень на місцевому рівні.

Попереду цікава кількамісячна робота, що має привести нас до спільного напрацювання та реалізації проєкту, який буде враховувати потреби та пріоритети громадськості.

Просимо громадськість слідкувати за новинами і долучатися до заходів.


 

Проєкт впроваджується за підтримки Міжнародної організації з міграції та фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади.