Збір дитячих малюнків приурочений до 27-ї річниці з Дня Конституції України під назвою "Конституція очима дітей" офіційно оголошуємо закритим
Протягом цього тижня, а точніше з 20 по 26 червня, у нашій громаді був відкритий конкурс дитячого малюнку приурочений до 27-ї річниці з Дня Конституції України. Сьогодні, останній день коли дітки могли принести свої малюнки й взяти участь у зазначеному конкурсі.
Отже, збір дитячих малюнків приурочений до 27-ї річниці з Дня Конституції України під назвою "Конституція очима дітей" офіційно оголошуємо закритим. Слід зазначити, що діти взяли гору як кількістю так і якістю, особливо друге вражає, наскільки майстерно та відповідально діти підійшли до участі у конкурсі, що обов’язково не залишиться без уваги.
Сьогодні, у соціальній мережі Фейсбук мешканцям громади буде запропоновано визначити вподобаннями один малюнок. Той малюнок, котрий за добу набере більше вподобань відповідно категорії «Глядацькі симпатії» по закінченні буде відзначено призом.
Інших призерів конкурсу буде визначено комісією суддів та нагороджено за найкращі роботи 28 червня – у День Конституції України.