Святкові заходи у громаді, приурочені до Міжнародного дня захисту дітей, розпочались із залу міського Центру позашкілля. Там концертну програму  представили для присутніх піснями Єва Карабиньош, Софія Грабар та Вікторія Савко, а танцями на сцені «запалили»  учасниці зразкової хореографічної студії «Dance of angels».

Від імені міського голови та себе особисто з вітальним словом виступила начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту міської ради Єлизавета Яцканич. Також вона зазначила, що у рамках святкування Дня захисту дітей, у громаді заплановано проведення акції Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Рух – це здорово!» до 18 червня включно. Побажала усім діткам миру, здоров’я і віри в краще життя після Великої Перемоги. Також вітав присутніх та учасників заходу й керівник МЦПО Юрій Буряс.

Потім всі діти були не тільки глядачами святкового заходу, а й стали активними  його учасниками. Спільно з наставниками, а також працівниками міської ради та інспектором ювенальної превенції поліції діти взяли активну участь у розвагах та конкурсах, серед яких малюнки на асфальті на тему «Щасливе дитинство», гра у шашки, спортивні змагання та екскурсії.

Найактивніших та кращих, за підсумками, було відзначено грамотами та подяками, а потім всі дітлахи, за сприяння міського голови, отримали порцію морозива.

Кожного року це свято - День захисту дітей, асоціювалося із початком літніх канікул, із веселим дитячим сміхом,  спільними родинними розвагами, подорожами, проте останнім часом свято відзначається в умовах воєнного стану. І попри все освітянський фронт позашкілля громади продовжує працювати, забезпечувати потреби дітей до пізнання і творчості, виховує національно-патріотичну молодь, підтримує та допомагає розвивати здібності обдарованим і талановитим учням, а також відволікти від тривожного сьогодення усіх діток, зокрема і тих, хто у зв’язку з воєнним станом був змушений покинути рідну домівку.

Всіх маленьких українців - зі святом!