Сьогодні в кабінетах міської ради та інших державних й комунальних установах було по-особливому барвисто та святково.  Зокрема міський голова Віктор Симканинець разом із заступником, секретарем та керуючим справами міської ради, керівниками та співробітниками відділів змінили офіційний стиль одягу на національний стрій, долучившись тим самим до загальнонаціонального флешмобу з нагоди Дня вишиванки. 

Всесвітній День вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. Метою цього свята є популяризація вишитого етнічного одягу та вшанування українських традицій. Цього дня прийнято вдягати національне вбрання, куди б не довелося йти – на роботу, на навчання чи на зустріч із друзями

Також, цього дня відзначається Всесвітній День музеїв. В актовій залі міського Центру позашкільної освіти було анонсовано проведення круглого столу  на тему: «ВИШИВАНКА – СИМВОЛ НЕСКОРЕНОЇ УКРАЇНИ». 

Дякуємо нашим воїнам, що маємо можливість у цей день одягнути наш споконвічний символ нескореності – українську вишиванку!

Слава Україні!