З Днем Гідності та Свободи!

Дві новітні революції в Україні – Помаранчева революція і Революція Гідності – показали нестримне прагнення українського народу до життя у сучасній, цивілізованій, європейській країні. День Гідності та Свободи символізує відданість України принципам побудови демократичної держави та ідеям свободи, а наша єдність є рушієм розвитку української держави.

Революція Гідності стала відправною точкою для української держави і нашого суспільства, коли за власну свободу і переконання наші громадяни заплатили своїм життям і здоров’ям, та продовжують виборювати їх зараз на фронті.

          Схиляємо голови та вшановуємо світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, всіх Захисників української державності, які віддали свої життя за справедливість та наше майбутнє. Низький уклін бійцям, які сьогодні мужньо боронять рідну землю! Спільна віра у власні сили і в рідну країну пройде всі випробування, які нам посилає нелегке сьогодення, і в подальшому надихатиме на впровадження доленосних якісних змін.

     Бажаю усім нам мирного неба, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх українців!

Слава Україні! 

Героям слава!

 

З повагою

Міський голова                          Віктор СИМКАНИНЕЦЬ