У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області інформують, чи може СГ подати через «Електронний кабінет платника» заяву про анулювання ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, та пального, зберігання пального.

Ліцензія на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, та пального, зберігання пального анулюється, зокрема, на підставі заяви суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) про анулювання своєї ліцензії. При цьому, заява щодо анулювання відповідної ліцензії надається платником податків до органу ліцензування у довільній формі.

Платник податків має право самостійно обирати спосіб взаємодії з контролюючим органом в електронній формі через «Електронний кабінет платника», якщо інше не встановлено ПКУ.

Порядок функціонування «Електронного кабінету платника» затверджено наказом Міністерства фінансів України від 14.07.2017 № 637 зі змінами (далі – Порядок № 637). Відповідно до п. 14 розд. ІІ Порядку № 637 приватна частина (особистий кабінет) «Електронного кабінету платника» забезпечує надання платнику податків послуг, перелік яких визначено п. 42 прим.1. 2 статті 42 прим.1 ПКУ.

Усі подані платником податків документи, звернення, заяви, листи відображаються у приватній частині (особистому кабінеті) Електронного кабінету та завантажуються до інформаційних ресурсів ДПС. Меню «Листування з ДПС» приватної частини «Електронного кабінету платника» дозволяє платнику надіслати лист, який містить заяву щодо анулювання ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, та пального, зберігання пального. Форма підготовки такої кореспонденції передбачає вибір наступних реквізитів: регіон в якому знаходиться орган ДПС; орган ДПС, до якого направляється звернення; тип документу; тематику; заповнення короткого змісту звернення та завантаження файлу у форматі pdf розміром не більше 5МБ.

Інформацію щодо отримання та реєстрації звернення в органі ДПС платник може переглянути у вкладці «Вхідні» меню «Вхідні/вихідні документи» приватної частини «Електронного кабінету платника».