У листопаді минулого року команда Іршавської міської ради виборола право на участь у програмі  “U-LEAD з Європою” з розвитку велоінфраструктури. По дві громади з шести областей впродовж майже шести місяців (з перервою у березні-квітні) брали участь у колективних та індивідуальних консультаціях, ворк-шопах.

Учора, 16 червня, на базі Івано-Франківського РО “U-LEAD з Європою” онлайн відбувся підсумковий захід, на якому кожна з 12 громад Львівської, Волинської, Рівненської, Закарпатської, Тернопільської та Івано Франківської областей презентували концепцію розвитку своєї велоінфраструктури на 2022-2032 роки та по один проєкт, що стосується мобільності та безпеки руху мешканців громади та тимчасових переселенців. 

У рамках Мережі з розвитку велосипедної інфраструктури в громадах «Велотранспорт - інструмент стійкості громади до зовнішніх змін» команда фахівців Іршавської міської ради налагодила дружні стосунки з багатьма громадами України, а досвід, здобутий під час навчання, принесе чимало користі Іршавській міській територіальній громаді.