На вихідних, на стадіоні в м.Іршава, пройшов відкритий дитячо-юнацький футбольний турнір Іршавської міської територіальної громади серед юнаків 2009-2010 р.нар. і молодше.

 Участь у спортивному заході взяли шість команд, серед яких Іршавська ДЮСШ та ФК с.Сільце представили по дві команди, команда с.Дубрівка та с.Ільниці. Ці команди було поділено на дві підгрупи, в яких грали по «круговій» системі по 20 хв.

На футбольному турнірі були присутні голова правління Іршавської райспоживспілки та головний спонсор – Сергій Лупак, директор Іршавської ДЮСШ Віта Пинзеник, головний суддя змагань Василь Попович, методист міського БК, відповідальний по спортивним питанням у громаді - Борис Ломага та старости зазначених сіл.

У фінальному поєдинку за ІІІ-ІV місця змагалися с.Ільниця та с.Дубрівка, в якому перемогли юнаки останньої команди. За І-ІІ місця змагались команди Іршавської ДЮСШ (тренер Віктор Цогла) та с.Сільце (тренер Михайло Чедрик). У цікавій та напруженій боротьбі на футбольному полі перемогу здобула футбольна команда Іршавської ДЮСШ. Всі переможці були нагороджені медалями, кубком та грамотами. Також, всі учасники турніру командно були відзначені грамотами.