Автомобілі нині дуже потрібні для виконання бойових задач - вони рятують життя і допомагають боротися з ворогом. Але часто виходять з ладу чи потрапляють під обстріли. Тому їх потреба завжди актуальна для фронту, бо без машини як без рук. 

Днями, за сприяння Іршавської міської ради, було передано чергову партію автомобілів для Збройних Сил України. Українська діаспора з Великої Британії, а це громадяни родом з Іршавщини, передали таку допомогу на фронт вже вдруге. Цього разу це позашляховик FORD RANGER THUNDER.

Справді, в «темні» часи добре видно «світлих» людей і за цей період нам не один раз довелося в цьому переконатися. Серед них Богдан Галинець, який передав зараз на фронт SEAT IBIZA й FIAT PUNTO, та здійснив перевезення вищевказаного авто.

Міський голова Віктор Симканинець здійснив передачу автомобілів представникам військкомату. Як він зазначив, що всі ми зараз перебуваєм у скрутному становищі, але там хлопцям набагато важче, ніж нам, тому в міру своїх можливостей кожен намагається бути корисним. Висловлюємо щиру вдячність за таку підтримку! Слава Україні!