Вчора, 12 травня, відбулося засідання комісії з питань декомунізації та дерусифікації назв площ, вулиць, провулків тощо на території населених пунктів Іршавської міської територіальної громади при виконавчому комітеті Іршавської міської ради. 

На комісії розглядались пропозиції щодо перейменування вулиць та провулків, які названо на честь російських та радянських діячів політики, літератури, мистецтва та інше. За результатами обговорення запропоновано змінити цілу низку назв вулиць та провулків у таких населених пунктах:

  • с. Осій, вулиці: Перемоги, Ст. Вайди, Добровольців, Ватутіна, Космонавтів;
  • с. Загаття, вулиці: Мічуріна, Партизанська, Возз’єднання;
  • с. Брід, вулиці: Перемоги, Партизанська;
  • с. Дешковиця, вулиці: Гагаріна, Борканюка;
  • с. Підгірне, вулиці: Перемоги, Партизанська;
  • м. Іршава, вулиці: Бєляєва, Борканюка, Гагаріна, Галана, Горького, Комарова, Космонавтів, Кутузова, Лермонтова, Локоти, Мічуріна, Ніколаєва, Онуфрія, Павлова, Партизанська, Першотравнева, Пушкіна, Севастьянова, Ст. Вайди, Суворова, Титова, Федорова, 40-річчя Перемоги; провулок: Партизанський;
  • с. Ільниця, вулиці: 40р. Перемоги, Першотравнева, Макаренка, Борканюка, Комарова, Пушкіна, Партизанська, Гагаріна.

Для надання своїх письмових пропозицій з відповідним обґрунтуванням щодо назв вулиць та з питань перейменування вулиць, провулків у вищевказаних населених пунктах пропонуємо звертатись до Іршавської міської ради за адресою: м. Іршава, пл. Народна, 3, другий поверх. Також такі пропозиції можливо надіслати на електронну пошту Іршавської міської ради: rada@irshava.info 

Всі надіслані пропозиції будуть виноситись на розгляд комісії та виконавчого комітету Іршавської міської ради для подальшого погодження та проведення громадських слухань.