І знову осторонь не залишаються сім‘ї, де батьки не виконують належним чином свої обов‘язки, зловживають спиртними напоями і відповідно страждають діти. 
Такі сім‘ї перебувають на особливому контролі служб та керівництва Іршавської міської ради, котрі працюють з  даною категорією сімей.
Реагуючи на інформацію, яка надійшла від старости села Брід щодо сім’ї О., в якій виховується четверо малолітніх дітей, а батьки зловживають спиртними напоями, Центром надання соціальних послуг спільно з Службою у справах дітей Іршавської міської ради та шерифом Іршавської територіальної громади здійснено оперативний виїзд в сім‘ю О., в ході якого виявлено, що умови проживання в сім’ї потребують покращення, діти належним чином не доглянуті.
З батьком дітей проведено профілактичну бесіду та роз‘яснено про наслідки невиконання батьківських обов‘язків. 
Враховуючи те, що соціальні служби повинні діяти виключно в інтересах дітей, комісією вирішено з метою збереження сім‘ї надати їм тиждень для виправлення ситуації, а після здійснення моніторингу в сім‘ї якщо всі зауваження батьками не будуть враховані служба у справах дітей буде змушена вилучити дітей, а батьки понесуть відповідальність.