З метою попередження виникнення пожеж  у природних екосистемах  та житловому секторі рятувальники проводять профілактичні відпрацювання з громадянами.

Сьогодні фахівці Іршавського районного відділу У ДСНС України у Закарпатській області провели пожежно-профілактичне відпрацювання у м. Іршава. Захід відбувся спільно з представниками органів місцевої влади, працівниками соціальної сфери.

В приміщенні Іршавської міської ради відбулася нарада, де всі учасники були ознайомлені з метою та планом відпрацювання. Після закінчення наради рятувальники розпочали обходи осель, під час яких закликали мешканців бути обережними при користуванні електричними і газовими приладами, намагатись не перевантажувати електромережу. Під час відпрацювання рятувальники звернули особливу увагу на громадян, що відносяться до підвищеної групи ризику: самотніх осіб похилого віку, багатодітних родин, людей, що потребують соціальної підтримки. З мешканцями також проведено інструктажі про заборону спалювання сухої рослинності, чагарнику, стерні.

Іршавський районний відділ Управління ДСНС у Закарпатській області нагадує громадянам, що тільки сумлінне дотримання правил пожежної безпеки  дозволить надійно захистити вас і ваш будинок від нищівних наслідків вогню .