Вчора відбулася робоча зустріч Іршавського міського голови з керівником Служби автомобільних доріг Закарпатської області Борисом Воловиком. Основне питання – хід виконання та завершення робіт по ремонту ділянки дороги в напрямку с. Сільце (Іршава-Виноградів). В першу чергу міський голова подякував Борису Борисовичу за оперативне реагування на прохання міськради, щодо продовження ремонтних робіт на даній ділянці дороги. Досягнуто домовленості, що з понеділка ремонтні роботи по влаштуванню нижнього вирівнюючого шару асфальтобетону будуть продовжені до переїзду с. Сільце. Паралельно будуть вестись роботи по фрезеруванню старого асфальтобетонного покриття  до Сілецької автостанції (автодороги Н-09).

До пасхальних свят заплановано завершити прокладання нижнього вирівнюючого шару асфальтобетону до автодороги Мукачево-Рогатин у с. Сільце.

Також при сприятливих погодних умовах буде прокладено основний верхній шар асфальтобетону на відрізку дороги у межах міста від центрального мосту до заправки ОККО, а при виділенні Кабінетом Міністрів необхідної суми коштів, завершаться  ремонтні роботи на цій дорозі у верхньому шарі асфальтобетону до кінця року.

Як ми вже повідомляли раніше перші кошти на ремонт даної дороги виділені за клопотанням Народного депутата України Валерія Лунченка.