Закарпатська область, Хустський район

Іршавська «Бужора» у чвертьфіналі Зимової першості Закарпаття

Дата: 24.02.2020 10:43
Кількість переглядів: 591

Фото без описуВчора наші футболісти впевнено переграли Міжгірську «Верховину» у матчі 1/8 фіналу Зимової першості з рахунком 8:0.  Багато що вирішив гол на старті поєдинку. Швидко забитий м’яч негативно вплинув на дебютанта Зимової першості, і підопічні Івана Білака вже у першому таймі вели з більш ніж переконливим рахунком 5:0. У другому таймі «Бужора» не зменшувала атакувальних обертів і довела матч до логічної перемоги. Голи за «Бужору» забивали:  Мирослав Мудра, 7 хв., 42 хв.; Іван Качур, 17 хв.; 26 хв.; Олексій Остафійчук, 19 хв.; Сергій Яцкулинець, 54 хв.; Іван Бандурович, 81 хв.; Михайло Полянський, 87 хв. У чвертьфіналі 1 березня 2020 року наші футболісти зіграють на стадіоні «Карпати» м. Хуст з футбольною командою «Вільхівці». Початок матчу о 15.00 год.