?????????»?????° ?????? ???????°?????????° ???????????° ???°???°.У місті Іршава на базі спортивного клубу «Атлант» уже вдесяте відбувся Закарпатський міжобласний турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат 2005-2009 р. н.  Організатором змагань виступив майстер спорту з вільної боротьби та бойового самбо, керівник спортивного клубу «Атлант» Ільгар Кулієв. Участь у змаганні прийняли близько 90 спортсменів з м. Ужгорода, м. Борислава, м. Ів. Франківська, м. Іршави та  с. Греблі.

На відкриття змагань завітали Іршавський міський голова, завідувач сектору молоді і спорту Іршавської РДА Андрій Данканич, депутати Петро Станко, Віктор Товстий, представник батьківського комітету Іван Клим. Гості відмітили важливість таких заходів для спортивного розвитку дітей  і побажали юним спортсменам витримки та чесних перемог без травм і ушкоджень.

Самі змагання пройшли у безкомпромісній та напруженій боротьбі. Хоча учасники турніру ще зовсім юні але всі вони проявляють мужність, твердий характер і витривалість, боротьбу продовжують попри біль.

За підсумками змагань всі переможці та призери були нагороджені дипломами та медалями.

Турнір відбувся за підтримки Петра та Михайла Станків.