?????????»?????° ?????? ???????°?????????° ???????????° ???°???°.У Іршавському закладі дошкільної освіти № 3 пройшов «Тиждень здорового харчування». Правильне харчування для дитини, яка ходить у дитячий садок дуже важливе, оскільки від цього залежить її здоров’я, самопочуття і розвиток.Також ця тема є дуже актуальна, оскільки саме в цю пору року виникає велика загроза захворюваності на грип, а здорове харчування підвищує імунітет  дитини. У перший день Тижня, було проведено вхідне тестування батьків. В рамках Тижня пройшли цікаві заходи для дошкільнят, батьків та педагогів нашого закладу. А саме: виставка дитячих малюнків «Смаколики – наші друзі», презентація режимних моментів –сніданку, обіду, вечері.

Вихователі розповідали дітям про користь овочів, фруктів, вітамінів, про те, що можна вживати у їжі, а що ні, було проведено інтегроване  заняття  з дошкільнятами старших груп «Смаколики в гостях у дітей» та семінар – практикум «Смачний рецепт одного дня».

Старшою медичною сестрою було підготовлено рекомендації батькам щодо організації харчування дітей, особливо в зимовий період, при зростані захворюваності на ГРВІ.

Кінець Тижня було завершено розвагою «Гномик, який захворів» за участю казкового персонажу Гномика та проведено вихідне анкетування для батьків.