В міській раді колядували дітки із театрального гуртка «Повір у себе»

Дата: 09.01.2026 09:45
Кількість переглядів: 232

   Фото без опису   

    8 січня в Іршавську міську раду завітали колядники – театральний гурток «Повір у себе» зразкового аматорського музично - драматичного театру "Пролісок" Іршавського МБК Іршавської міської ради. Їх супроводжували керівниця гуртка і театру Любов Філеш та батьки діток.

Міський голова Віктор Симканинець колядував разом із гостями. Сказав, що гордиться їхніми здобутками, побажав натхнення, успіхів і перемог. Після віншування діти отримали подарунки. Опісля завітали й у відділ освіти, культури, охорони здоровя, сімї, молоді та спорту Іршавської міськради, де на них чекала начальниця відділу Єлизавета Яцканич та співробітники.

Театральний гурток «Повір у себе» зразкового аматорського музично-драматичного театру «Пролісок» Іршавського МБК діє із 2016 року, цьогоріч виповнюється 10 років. До послуг діток були різні напрямки розвитку, а от театрального зась. Тому працівники МБК Василь і Любов Філеш зреалізував ідею. Тут займаються, й інклюзивні дітки з Іршави, с. Ільниця, с. Осій.

Театр має вже чималі здобутки, якими гордиться керівниця. Кілька днів її підопічні брали участь у великому фесті «Коляди в старому селі» в Ужгороді, де однією з родзинок стала акція від Ужгородського скансену «Діти колядують у старому селі». Виступ юних іршавчан отримав схвальні відгуки від організаторів заходу – Ужгородського скансену та Закарпатського організаційно – методичного центру культури, а також глядачів.  

Вихованці театру беруть участь майже в усіх урочистих заходах, які відбуваються в Іршавській громади. Театр підкорює сцени Закарпаття та України. Є неодноразовими учасниками та лауреатами Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з інвалідністю «Барви життя», Міжнародного двотурового конкурсу мистецтв «Чарівний світ мистецтва», фестивалю -конкурсі дитячого та юнацького театрального мистецтва «Юні зірки Мельпомени». А який успіх мала українська народна казка "Солом'яний бичок", режисеркою стала керівниця театру Любов Філеш.

Театр практикує «гастролювати» по закладах дошкільної освіти громади з виставами казок «Уроки ввічливості» з книги «Герої казкового замку» та «Знайомство з родиною Вітамінів» з книги «Казки однієї ночі» нашої землячки, членкині Національної спілки письменників України Оксани Фулитки.

Дітки доводять, що справжнє мистецтво єднає та руйнує будь-які перешкоди. Бажаємо натхнення, щастя й добра. Нехай мрії збуваються, нехай театр розвивається.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися до розділу «НОВИНИ»

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь