12 жовтня в Іршаві відбудуться ІІ відкриті змагання юних хореографів «Step to Victory»

Дата: 08.10.2025 11:51
Кількість переглядів: 74

 Фото без опису Ініціаторкою та організаторкою конкурсу юних хореографів «Step to Victory» є керівниця студії сучасного танцю «Be Free» Звенислава Чорнак, вихованки якої є призерками не тільки хореографічних конкурсів в області, але й у Європі.

«Це не просто змагання — це платформа, де молоді постановники й постановниці вчаться висловлюватися через рух, пробують власний стиль і відчувають цінність творчої свободи. Кожен номер — це буде авторська історія, створена з душею», - анонсує захід іршавська хореографка.

Окрім творчої частини, конкурс матиме й благодійну мету — збір кошти на ремонт автомобілів для наших військових. Тож кожен танець цього дня — це ще й внесок у перемогу.

У програмі ««Step to Victory» презентують й всі актуальні постановки студії «Be Free». «Мистецтво, віра, дія — це й є наш шлях до перемоги», - вважає З. Чорнак.

Нотуйте. Конкурс юних хореографів «Step to Victory» стартує о 14.00 12 жовтня в Іршавському міському будинку культури.

Нагадаємо, що цьогоріч у травні в Іршаві відбулися Перші відкриті змагання з імпровізації «Be Free IMPRO Games -2025», організаторкою якого також була Звенислава Чорнак. У танцювальному заході тоді взяли участь 120 юних виконавиць з різних студій. Пройшли змагання на високому рівні.

 


« повернутися до розділу «Оголошення»

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь