Іршавська міська рада

Закарпатської області

На два дні Іршава стане танцювальною столицею краю

Дата: 08.05.2025 17:13
Кількість переглядів: 68

Фото без опису

У суботу, 10 травня, в Іршаві відбудуться Перші відкриті змагання з імпровізації "Be Free IMPRO Games -2025». Організаторкою танцювального заходу є керівниця студії сучасного танцю «Be Free» Звенислава Чорнак, вихованки якої є призерками не тільки хореографічних конкурсів в області, але й у Європі.

Перші відкриті змагання з імпровізації «Be Free IMPRO Games -2025» - унікальний танцювальний проєкт, який об’єднує свободу руху, емоційність та творчість. Вже нині відомо, що участь беруть діти віком від 3 до 15 років. Загалом — 120 учасників, три колективи: «Be Free» (м. Іршава), Glow (с. Брід) та «Little Stars» (с. Великі Ком’яти). Маленькі і юні танцівники вже готуються вийти на сцену, щоб здивувати глядачів сміливими рішеннями, щирими емоціями та справжнім танцем, народженим у моменті.

Фото без описуОрганізаторка зазначає, що "Impro Games 2025" — це більше, ніж змагання, це простір свободи для кожного, оскільки імпровізація – це один із найяскравіших проявів сучасної хореографії, де тіло - інструмент, сценічний простір – полотно, а говорить душа». Тому приходьте на 14.00 в міський будинок культури.  

Вже наступного дня у неділю, 11 травня, в Іршаві відбудеться 9 -й відкритий фестиваль дитячої хореографії, який організовують Іршавська дитяча школа мистецтв та Юрій Андрела. В залі будинку культури маленькі й юні танцівники та танцівниці Іршавської громади продемонструють хореографічне мистецтво. За словами організаторів, мова про 500 учасників. Приходьте підтримати дітей на 14.00 в Будинок культури.

 

Фото без опису

На кінець місяця (25 травня) заплановано концерт, який організуває директор Іршавського міського Центру позашкільної освіти, хореограф і керівник студії «Dance of angels» Юрій Буряс та керівник студії вокалу "Viva Viktorija" Вікторія Поляк. Прийдіть та підтримайте - 17.00 к.ч. - Іршавський Міський Будинок Культури

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь