Іршавська міська рада

Закарпатська область, Хустський район

Діяльність КО «Центр надання соціальних послуг» Іршавської міської ради

Дата: 14.06.2024 09:20
Кількість переглядів: 51

Діяльність КО «Центр надання соціальних послуг» Іршавської міської ради спрямована на надання якісних базових соціальних послуг особам/сім'ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Протягом I півріччя 2024 року – 113 сімей/осіб, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах отримують/отримували такі соціальні послуги як консультування, інформування, догляд вдома, соціальний супровід сімей осіб СЖО, соціальний супровід сімей у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. В тому числі 83 особи отримують/отримували  соціальну послугу догляду вдома, яку надають 7 соціальних робітників Центру, в ході якої виконуються заходи, що проводяться за місцем проживання (вдома) отримувачів соціальної послуги і полягають у наданні допомоги в самообслуговуванні особам, які частково або повністю втратили здатність до самообслуговування. Під час візиту за місцем проживання, соціальні робітники здійснюють ряд заходів, що становлять зміст соціальної послуги догляду вдома, допомога у оформленні документів, внесення платежів, звірення та передання показників, та інші; допомога у самообслуговуванні; допомога у пересуванні; супроводження особи; допомога в оформленні документів на призначення та перерахування пенсій, пільг, субсидій, тощо; взаємодії з іншими фахівцями та службами; консультування з соціальних питань; та інші заходи, які потрібні для задоволення потреб даних осіб.

На території громади функціонують 3 прийомні сім’ї, які мають на вихованні 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  які забезпечені соціальною послугою соціального супроводу постійно. Дана послуга передбачає комплекс заходів, зокрема надання допомоги у створенні та підтримці позитивного соціально-психологічного мікроклімату в сім’ї, сприяння адаптації дитини до нових умов, створення належних умов для забезпечення індивідуальних потреб у розвитку та вихованні кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, консультування прийомних батьків щодо актуальних питань, які виникають.

Також проводиться системна соціальна робота з вразливими групами населення, а саме: особами, сім’ями та дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, сім’ями ВПО, які потребують сторонньої допомоги. Загальна кількість сімей (осіб), охоплених соціальними послугами, у звітному періоді складає 30 сімей, зокрема здійснена оцінка потреб сімїособи у соціальних послугах, обстежено умови проживання та надані послуги консультування та інформування.

У роботі з клієнтами Центру застосовується адресність та індивідуальний підхід. На кожного отримувача соціальної послуги сформована особова справа, укладений договір про надання соціальних послуг та розроблений індивідуальний план роботи.

З метою підвищення кваліфікації працівники Центру постійно беруть участь у різних навчальних семінарах/вебінарах з питань надання соціальних послуг, соціальної роботи з різними категоріями вразливих груп населення та шляхом самоосвіти.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь