Іршавська міська рада

Закарпатська область, Хустський район

Інформація про пророблену роботу Загатянського старостинського округу №6

Дата: 29.05.2024 08:55
Кількість переглядів: 55

        Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами із Іршавською територіальною громадою звітую про роботу старости за період березень-травень 2024року.

        Загатянський старостинський округ №6 складається з 5 населених пунктів, а саме: Загаття, Климовиця, Кобалевиця, Івашковиця, Дуби.

   Я, як староста, член виконавчого комітету беру участь у засіданнях виконавчого комітету міської ради. Виконую доручення міської ради, її виконавчого комітету, міського голови, інформую їх про виконання доручення.

          Ситуація у якій опинилася наша країна з 24 лютого 2022 року є безпрецедентною. Пряма безпосередня агресія, військові дії, тимчасова окупація, велика кількість внутрішньо переміщених осіб стали величезним викликом для органів місцевого самоврядування України та їхніх посадових осіб.

           Робота старостинського округу проводиться відкрито, в інтересах громади. Забезпечується в межах повноважень та фінансової можливості старостинського округу у вирішенні питань жителів, пошук методів і підходів до розв’язання назрілих, гострих, життєвих питань.

          Прийом громадян проводжу по місцю роботи в межах робочого часу та в позаробочий час за місцем проживання жителів села. Здійснюю моніторинг стану дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, реалізації ними права на працю та медичну допомогу.

         Приймав постійну участь та представляв інтереси жителів сіл, які звернулися за наданням матеріальної допомоги в лікувальних цілях на виконкомі. Всі звернення були підтримані та задоволені.

          За звітний період на території округу проведено наступні роботи:

 • Проведено грейдерування узбіч у напрямку сіл Загаття – Дуби, Загаття - Локіть за допомогою спецтехніки.
 • Пророблена колосальна робота, щодо водовідведення у с.Загаття, а саме: по вул. Шелелівська та вул. А.Ерделі за допомогою техніки КП «Тепломісто».
 • Також виконано ряд важливих завдань, щодо розчистки кюветів та водовідведення у с.Климовиця,  с.Дуби та частково у с.Івашковиця.
 • За сприяння голови нашої територіальної громади Віктора Симканинця було профінансовано та забезпечено розвозку щебеневої суміші по бічних вулицях нашого старостату. Також не менш важливою та стратегічною ділянкою дороги виявився «Гат», де підсипано дану суміш у кількості 10 вантажівок. Наразі роботи, щодо розчистки кюветів тривають.  
 • Проведено поточний ремонт системи вуличного освітлення у с. Дуби, а саме: заміна ліхтарів та ламп.
 • Проводиться щоденний благоустрій у межах старостату, а саме: обрізання кущів, покіс трави, які перешкоджають руху автотранспорту.   
 • За запитами громадян різного характеру видано - 94 довідок.
 • Видано актів обстеження по факту проживання та умов проживаня – 48.
 • Вчинено нотаріальних дій – 10.
 • Листування з державними органами, установами, організаціями (проекти відповідей) – 7.
 • Моніторинг ВПО про перебування на території Загатянського старостинського округу №6.
 • Надання інформації про кількість ВПО до відділу соціального захисту населення Іршавської міської ради (щотижнево).
 • Здійснено роз’яснювальну роботу з керівниками установ, підприємств, організацій та фізичними особами на території Загатянського старостинського округу №6, щодо вимог постанови Кабінету Міністрів України №1487 від 30.12.2022 року «Про затвердження порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів».
 • ведеться облік військовозобов’язаних, здійснюється оповіщення військовозобов’язаних та призовників, складаються списки юнаків для приписки до призивної дільниці.
 • Ведеться облік всіх пільгових категорій, які проживають на території округу, подаються документи пільгових категорій у відділ соціального захисту населення для нарахування компенсацій на придбання твердого палива, скрапленого газу та постачання електроенергії.
 • Роздано ППР на нерухоме майно в кількості 44 шт.

         Попри війну, жителі прилеглих сіл беруть активну участь в соціально-економічному та культурному житті наших сіл. Проводиться впорядкування подвірїв господарств жителів села, приватних магазинів, установ та підприємств та прилеглих до них територій, узбіччя підїздних доріг, памятних місць.

         І у завершення звіту – велика і щира подяка нашим Збройним Силам України за захист нашої землі і наш відносно спокійний сон. Висловлюю слова вдячності всім тим, хто забезпечує надійну роботу тилу, тим, хто підтримував різноманітні благодійні ініціативи, хто долучився до вирішення важливих для громади питань, за прояв їх небайдужості та патріотизму.

         Дякую за довіру, підтримку і співпрацю міському голові, виконавчому комітету міської ради, депутатам міської ради, робітникам всіх установ та закладів, підприємцям, керівникам підприємств, всім жителям сіл, хто докладає багато зусиль для покращення життя нашого старостинського округу.

Слава Україні! Героям Слава!

Ростислав ЦІЛЬО

 

 

 

        


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь