Іршавська міська рада

Закарпатська область, Хустський район

Інформація про виконану роботу в Осійському старостинському округу

Дата: 04.03.2024 08:29
Кількість переглядів: 118

Фото без опису

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Положенням про старосту села та іншими нормативно - правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами із Іршавською територіальною громадою звітую про роботу за січень - лютий місяць 2023 року по Осійському старостинському округу №5:

 1. Надано консультації при особистому зверненні громадян.
 • Видано довідок різного характеру - 103
 • Видано актів обстеження умов проживання та по факту проживання – 46
 • Видано характеристик  по місцю вимог 14
 • Листування з державними органами, установами, організаціями ( проекти відповідей) – 18
 • Опитування  ВПО  про перебування  на території Осійського старостинського округу №5 ( щотижнево ).
 •  Щоп’ятниці  надання інформації до відділу соціального захисту населення Іршавської міської ради  по внутрішньо переміщеним особам.
 • Щотижнево надання інформації до відділу соціального захисту населення Іршавської міської ради щодо потреби у паливі для домогосподарств де проживають ВПО.
 • Роздача  податкових повідомлень - рішення фізичним особам про сплату  податку на нерухоме майно.
 • Роздача податкових повідомлень  - земельного податку  з фізичних осіб.
 1. Прийом громадян проводжу по місцю роботи в межах робочого часу та в позаробочий час за місцем проживання жителів села. Здійснюю моніторинг стану дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, реалізації ними права на працю та медичну допомогу.

          Я, як староста, член виконавчого комітету беру участь у засіданнях виконавчого комітету міської ради. Виконую доручення міської ради, її виконавчого комітету, міського голови, інформую їх про виконання доручення.

Приймаю постійну участь та представляю інтереси жителів села, які звертаються за наданням матеріальної допомоги на лікування у зв’язку з важкими хворобами та складними життєвими обставинами, які розглядаються на виконавчому комітеті Іршавської міської ради. Всі звернення були підтримані та задоволені.

Щодо благоустрою, то жителі села беруть активну участь у соціально- економічному та культурному житті села. За звітній період на території Осійського старостинського округу проведено наступні роботи:

 • У 24 та 25 січня 2024 року проводилась розчистка доріг місцевого значення від снігу.
 • У січні місяці проведено заміну електролампочок по вуличному освітленні по вулиці Лазянська у кількості  - 5 шт., вулиця Магурянська - 5 шт., вул.  Карпатська-3шт., Шевченка – 5шт.
 • Також цього місяця встановлені нові LED світильники по вулиці Лазянська.

28 лютого 2024 року в Осійському старостинському окрузі розпочаті ремонтні роботи мережі вуличного освітлення. проведено заміну електролампочок по вуличному освітленні по вулиці Центральна у кількості  - 5 шт., та становлено 2 нові LED світильники, також встановлені додаткові 2 2 нові LED світильники по вулиці Черничківська. Ремонтні роботи тривають.

 1. Внесено зміни в по господарську книгу в частині землекористування у зв’язку з фактичним обміром земельних ділянок та здійснюються зміни в програмі ДПІ, щодо цих змін. Вноситься інформація щодо землекористувачів в ГУДПС для нарахування податку плати за землю. Готуються листи щодо питань, які стосуються земельних відносин. Здійснюється участь у розгляді земельних відносин, у просторовому плануванні відповідної належної території. Надаються громадянам роз’яснення з приводу землекористування.
 2. Щотижнево проводиться звірка  карток реєстрації особи та адресних карток.
 • В січні місяці створені  нові папки на 2024 рік щодо військового обліку в старостинському окрузі. Здійснено оповіщення військовозобов’язаних, які перебувають на військовому обліку. Зроблені зміни в стенді військового обліку.
 • В лютому місяці проведено оповіщення військовозобов’язаних, які перебувають на військовому обліку. Здійснено оповіщення  громадян 2007 року народження , які підлягають приписці до призовної дільниці для проходження медичної комісії.
 • Підготовлено пакет документів для оформлення пільг УБД в кількості 2 військовозобов`язаних, для надання одноразової грошової допомоги для придбання твердого палива в кількості 9 військовозобов`язаних.
 • Видано акти обстеження в кількості 4 УБД на території республіки Афганістан для оформлення одноразової грошової допомоги.

Попри війну, жителі села беруть активну участь в соціально-економічному та культурному житті нашого села. Проводиться впорядкування подвір’їв господарств жителів села, установ та підприємств та прилеглих до них територій, узбіччя під’їздних доріг, пам’ятних місць.

          Велика і щира подяка нашим Збройним Силам України за захист нашої землі і наш відносно спокійний сон. Висловлюю слова вдячності всім тим, хто забезпечує надійну роботу тилу, тим, хто підтримував різноманітні благодійні ініціативи, хто долучився до вирішення важливих для громади питань, за прояв їх небайдужості та патріотизму.

Дякую за довіру, підтримку і співпрацю міському голові, виконавчому комітету міської ради, депутатам міської ради, робітникам всіх установ та закладів, підприємцям, керівникам підприємств, всім жителям села, хто докладає багато зусиль для покращення життя нашого старостинського округу.

 

 

Староста с. Осій                                                            Іван Попович

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь